Пн. Сер 15th, 2022

Отож для любителів технологій маємо новину: компанія Alibaba (яка у свою чергу володіє платформою продажу електроніки Aliexpress) подала заявку на патент особливу форму смартфону. Можливо це є перший крок для виходу на ринок із власним виробництвом.

Згідно з даними патенту, новий смартфон можна буде скласти вдвічі на відміну від аналогічних дизайнів компаній Samsung та Motorola. Такого ще не було на ринку.

Alibaba запатентувала новий дизайн

Особливістю моделі буде наявність додаткового дисплея на задній верхній частині панелі (близько третини розміру загальної площі). Панель на зворотній частині не буде гнучкою, та у складеному вигляді гаджета використовуватиметься як основна для маніпуляцій.

У складеному вигляді основний екран максимально захищений від зовнішніх чинників, а монітор на звороті можна використовувати для написання повідомлень або дзвінків. Справа розміщуються дві кнопки (управління гучністю вона ж в народі «коромисло» та ввімкнення/вимкнення).

Цікаво по темі: Компанія Apple планує запатентувати новий вид комп’ютера iMac

З огляду на те, чим займається Alibaba сьогодні (торгівля), то новинка має дуже перспективний дизайн. Якщо ж сама компанія не почне виготовляти смартфони, тоді зможе продати всій патент або надати право на використання та непогано заробити дивідендів.

Ну і повідомляють, що компанія Nokia може випустити смартфон із гнучким дисплеєм уже до кінця цього року. Наразі перший прототип створили всередині 2019 року. Отож, початок нової ери гнучких екранів та прозорих гаджетів не за горами

Рекомендуємо огляд Підбірка: купити хороші ноутбуки до 12-13 тисяч гривень для роботи

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *