Пн. Сер 15th, 2022
Компанія Apple планує запатентувати новий вид комп’ютера iMac

Дуже цікаво інформація від компанії Apple. Оскільки бачимо, представники компанії мають на меті запатентувати особливо форму вигнутого скла монітору настільного комп’ютера із вбудованим дисплеєм.

Компанія Apple описує даний «електронний прилад із скляним корпусом» (таку назву отримує). Із виду це суцільний та монолітний шматок скла, який має згин внизу для клавіатури.

Форма та дизайн не дозволяють зафіксувати прилад у вертикальному положенні, тому було спроектовано основу, де помістять елементи живлення та системні частини.

Apple патентує гнучкий дисплей

Також вказано в документа на патент, що компанія Apple планує надати можливість даному виробу змінювати кут нахилу екрану, або ж і взагалі, закривати монітор повністю для переходу до «сплячого режиму».

Далі інформація для людей, які стежать за розробками компанії та знають основних працівників. Винахідниками даного девайсу вказано: Пол Х. Ван, Кейт Дж. Хенді та ще декілька інженерів.

Apple запатентувала вигнутий iMac

Останній же (Хенді) це дизайнер продуктів від компанії Apple, та раніше працював над створенням ємнісних сенсорних сенсорів для MacBook.

Цікаво знати Передача права на водіння авто: належного користувача реєструють онлайн

Пол Х. Ван – займався раніше розробкою інструментів для додатків AR та VR та дизайном відомого Apple Pencil. Отож, слідкуйте за новинка, є підозра, що 2020 рік матиме чим здивувати користувачів.

 

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *