Вт. Тра 17th, 2022

Новий 2020 рік Білого Щура, тому й НБУ вирішив порадувати населення та нумізматів ексклюзивною монетою з цього приводу. В обіг вона увійде уже 27 січня. Номіналом у 5 гривень та невеликим тиражем 50 тисяч штук.

Унікальна монета до року Пацюка має діаметр 35 мм, вагу 16,54 грама, виготовлена із нейзильберу (спеціальний сплав міді, нікелю та цинку).

Дизайн даної монети також особливий. На Аверсі розмістили малий Державний Герб України та 12 символів східного календаря. У центрі маленький годинник, який стрілкою вказує на пацюка (символ 2020 року). Також вказали рік карбування та номінал монети.

НБУ випустить пам'ятну монету до року Білого пацюка. Фото

Реверс монети розроблений простіше: на центрі вставили згорнутого в клубочок пацюка (щура), по боках якого розміщені символи – гілочки, сніжинки, квіти та плоди. Загальні враження про даний екземпляр – добре.

Рекомендуємо статтю Які банкноти найчастіше підробляють в Україні – статистика від НБУ

Кожному не вгодиш, та й добре що НБУ крім курсу долара в Україні не забуває та радує нас такими монетками. Підпишіться та додайте сайт до закладок, тоді будете в курсі всіх цікавих новин та статей фінансової та економічної частини країни.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *