Ср. Лют 21st, 2024
Електронний підпис

Відтепер в Україні можна використовувати електронні підписи розміщені на фешках. Дану інформацію розмістила у себе на стрінці заступник міністра цифрової трансформації Україні Рабчинська Людмила.

Відомо, що при подачі звітності до податкової у людей могли виникати проблеми із використанням електронного підпису, адже надавати їх потрібно було лише на захищених носіях (такі вимоги законодавства).

Електронний підпис можна зберігати на флешці

«Ніякої зради та схематозу тут шукати не варто. Все це стало можливим завдяки напрацюванням та імплементації деяких норма регламенту ЄС. Ми розуміли, що громадяни бажають вільно використовувати електронний підпис. Ось чому сьогодні ми легалізувати її на флешках та комп’ютерах», – прокоментувала заступник.

Відтепер електронна ідентифікація, взаємодія та авторизація користувача може відбуватись без лишніх витрат та у зручний спосіб. «Наразі проєкт працює в експериментальному режимі, щоб перевірити та вдосконалити законодавчу базу для використання електронних підписів. Це найшвидша постанова, із тих, що надавались на розгляд. Всього за добу, від моменту подачі, ми отримали затвердження та публікацію від Кабінету міністрів України», – повідомила Людмила Рабчинська.

Трохи раніше Міністр внутрішніх справ анонсував запуск мобільного додатку «My Pol» для оперативного виклику поліції.

Від Specialist