Анонсовано мобільний додаток «My Pol». Викликати поліцію зі смартфона

Продовження державної програми із діджиталізації на прикладі Міністерства внутрішніх справ. Міністр Арсен Аваков анонсував запуск мобільного додатку My Pol, за допомогою якого можна буде викликати поліцію.

Про це він повідомив на позачерговій сесії ВРУ із трибуни. Повідомив, що тривають завершальні етапи тестування додатку. Крім того, продовжується робота над впровадженням інноваційної системи для відеоспостереження «Гарпун».

До її мережі підключено більш як 2 тисячі інтелектуальних камер спостереження, які мають змогу розпізнати номер автомобіля. Система має змогу аналізувати інформацію отриману інформацію та допомагати в пошуку правопорушника.

Цікаво знатиМonobank випустить новий продукт «дитяча карта» із функцією батьківського контролю

У своєму звіті перед ВРУ, міністр повідомив про стан справ та здобутки у зменшенні кількості правопорушень та криміналу (навмисних вбивств, грабежів, викрадень майна та автомобілів). В той же день було проголосовано за відставку прем’єр міністра Олексія Гончарука.

📢 Сподобалась стаття? Долучайся до нас у соціальній мережі 👍 Facebook та шукай наш канал у 👉 Telegram. Отримуй цікаві статті та новини відразу у стрічку!