Чт. Лют 22nd, 2024
Мonobank випустить дитячу карту

Чудова новина для користувачів банківських послуг, Мonobank анонсував появу нового продукту, який покликаний збільшити кількість потенційних користувачів послуг у майбутньому. Нова «дитяча карта» буде анонсована уже на наступному тижні.

Багато хто називає появу дитячої карти від Мonobank найбільш очікуваним продуктом, що дозволить залучити до фінансової грамотності аудиторію віком від 6 до 16 років.
Загалом дана карта буде виглядати як аналогічна «біла» дебетова Viza та «чорна» кредитка Mastercard.

Новий продукт буде наділений багатьма функціями батьківського контролю та налаштувань. Це дозволить повністю контролювати витрати дітей.

За даний варіант карти «дитяча» від Мonobank доведеться заплатити 50 гривень (за витрати на доставку).

Окрім того, всі клієнти отримають в комплекті крім фірмових стікерів ексклюзивний котячий конструктор. Ще одна відмінність від дорослого варіанта – наявність розділу із нагородами.

Дитяча карта від монобанку

Як повідомив Олег Гороховський (засновник Мonobank ), – «Розділ із нагородами буде наділений цікавими квестами та розіграшами призів від VISA. Три поїздки для переможців дитячого батлу та не тільки».

Варто нагадати, що недавно засновник Мonobank Олег Гороховський провів соціальний експеримент із «загубленими гаманцями», метою якого було перевірити чесність наших співвітчизників. Зареєструватись та отримати карту від Мonobank із бонусом у 50 гривень на рахунок за посиланням.

Від Specialist