Вт. Лют 20th, 2024
Соціальний гаманець про загублений гаманець

Одним із засновників Monobank було проведено соціальний експеримент у великих містах України: Дніпро, Львів, Київ, Харків та Одеса. Згідно з легендою, загублено 50 однакових гаманців, щоб перевірити на жителів на чесність.

Згідно із поясненням Михайла Рогальського, у 40 гаманців було вкладено по 50 гривень, а у 10 по 500 гривень. Додатково було вкладено карту від Monobank, PIN код та візитну карту на унікальне ім’я. Саме останнє дозволить у майбутньому точно визначити місце, де знайшли гаманець та що із ним трапилось далі.

Було «втрачено» 50 гаманців. Соціальний експеримент на чесність українців

Також тестовий експеримент було проведено на Куражі – це благодійний захід, що проходить кожного місяця на ВДНХ у Києві. Саме тут очікували повернення всіх 10 «втрачених» гаманців. Інтуїція не підвела організаторів, всі повернули, але 2 із них були пусті.

Втрачено гаманці соціальний експеримент у містах

Перед початком експерименту троє волонтерів повідомили, що частина гаманців у посилках були без готівки. Звісно, організатори компенсували кошти та продовжили

Цікаво знатиКарта від Monobank: як оформити, забрати та активувати. Скачати додаток Monobank

Із статистики Рогальського, втрачені гаманці «лежали» на землі не більше 15 хвилин. Із всіх 50 одиниць повернули 15 шт в їх початковому стані. Лідером міст став Харків, де було повернуто 5 шт із готівкою та один пустий. У Дніпрі повернули чотири гаманці, у Львові 3 шт, в Одесі не повернули ні одного.

соціальний експеримент

Не забуваємо, що у гаманцях були присутні картки із пін кодами, із 33 одиниць, які не повернули, у 14 випадках намагались зняти гроші із карточки.

Від Specialist