Вт. Лют 27th, 2024
Онлайн карта для користувачів відслідкувати ремонт доріг

Як відомо в країні є дві проблеми – «Дурні та дороги», от даний матеріал присвячений останньому. Укравтодор представив інтерактивну карту ремонту дорожнього покриття, мете реологічну ситуацію, ДТП. Дану інформацію опублікував Центр транспортних стратегій.

Для прикладу на карті червоним кольором будуть відмічені ділянки доріг на яких відбуваються роботи, зеленим – ті які вже відремонтовані, а синім частини доріг які планують відремонтувати.

Що дасть дана карта для користувачів

Згідно з даними карти можна в режимі реального часу прослідкувати знаходження дорожньої техніки (їх планують найближчим часом оснастити GPS маяками), в тому числі – кількість кілометрів та витрати палива.

Дана карта стане в пригоді під час надзвичайних ситуацій, погіршення погодних умов та тимчасових обмежень руху, щоб спланувати маршрут. Також будуть позначені найближчі пункти обігріву та можливі місця стоянки для вантажних автомобілів.

Як повідомив радник прем’єр-міністра України Юрій Голин, – «Ми зможемо в реальному часі контролювати об’єм доріг які планують відремонтувати. Кожна ділянка дороги на якій будуть проходити ремонтні роботи або будуватись нова (крім ямкового ремонту) будуть мати точні координати».

Цікаво знатиДорогу гарантують: Укравтодор планує фінансово гарантувати дорожній ремонт

онлайн карта ремонту доріг України

Ще один цікавий момент даного сервісу, це можливість надсилання звернення про реальну ситуацію та проблеми на окремих ділянках доріг. Дану форму можна знайти у верхньому правому куті онлайн карти від «Укравтодору».

Планується інтеграція даного сервісу

Над розробкою даної онлайн карти працювати спеціалісти IT останні пів року. Створювати окремий мобільний додаток немає сенсу. Весь функціонал буде інтегровано до презентованого раніше додатку «ДІЯ». Додатково функціонал отримають Uber, Bolt та Waze.

Залишити скаргу про проблеми на дорогах, сміття на узбіччях тощо із допомогою додатку Waze буде можливо згодом. Панують додати функціонал для інформування водіїв у випадку проведення ремонтних робіт та буде надсилати альтернативні маршрути руху.

Переглянути дану карту можна за посиланням map.ukravtodor.gov.ua

Від Specialist