Єгипет оновлює візи для туристів із 2020 року. Туристичні візи в Єгипет

Для всіх любителів відпочинку на розкішних курортах Єгипту у 2020 році буде доступний новий тип візи. Нововведення дозволить перебувати в країні не 30, а вже 90 днів. Діяти даний документ буде на протязі 5 років. Також планують впровадити знижки для осіб, що планують подорож до пам’яток влітку.

Візу для відпочинку у Єгипті можна буде оформити через консульство або ж на порталі електронних віх

Нагадаємо, що із 2014 року правління Єгипту збільшило вартість візи із 15 до 25 доларів. Все це позначилось негативно на туристичній галузі, зменшились прибутки та кількість охочий відвідати країну. Наразі чиновники планують відновити високу відвідуваність до пірамід Гізи.

Для осіб, які планують прилетіти в аеропорти Асуана та Луксора влітку, коли температура повітря максимальна, буде надана знижка у розмірі 10 доларів.

оновлення правил отримання візи на курортах Єгипту

На цю мить туристична віза для відпочивальників надавалась на 30 днів. Лише особи із дипломатичними та службовими паспортами. Але для відвідувачів синайського півострова діють особливі умови (Шарм-ель-Шейх та Хургада). Для них можна безкоштовно перебувати до 14 днів без візи на курортах.

Серед відпочивальників Єгипет займає одне із перших місць не лише за статистикою туроператорів, але й серед запитів до пошукової системи Google (коли планують самостійно відпочинок).

Цікаво знатиДіагноз – невігластво: біда не в коронавірусі, а у зневазі до науки

📢 Сподобалась стаття? Долучайся до нас у соціальній мережі 👍 Facebook та шукай наш канал у 👉 Telegram. Отримуй цікаві статті та новини відразу у стрічку!