Пн. Кві 15th, 2024
Adsense блокування платежів через оновлення рахунків на IBAN

Коротенька стаття для всіх користувачів adsense на території України. Що робити в разі отримання повідомлення про зупинення платежів. Сама система не дає чіткого пояснення щодо причин та способів виправлення.

Здебільшого, щоб отримати зароблені кошти з Adsense потрібно було відкрити пластикову чи інтернет-карту від банку у доларах. Кожного місяця 22 числа, якщо поріг мінімальної суми досягнутий (100$) ви отримуєте Swift платіж на рахунок.

Причина бокування Adsense «Google Payments: выплаты приостановлены»

Із грудня місяця старі номери рахунків не будуть діяти, тепер потрібно користуватись новими у форматі IBAN. Саме тому система і заблокує старий спосіб оплат автоматично через день.

Для оновлення потрібно внести новий спосіб розрахунків на вкладці «Платежі». Де знайти інформацію для цього, розглянемо на прикладі Приват24. Без реклами, просто зручний на рахунок таких операцій.

Авторизуєтесь в системі Приват24 (зручніше із ПК чи ноутбука). Переходите в розділ «Всі послуги», вкінці меню обираєте пункт «Інфо», піднімаємось вище та обираємо «Мої реквізити»

Цікаво знати Реклама у FaceBook. Налаштування реклами у Фейсбук самостійно

Google Payments: Заблокований спосіб оплати Adsense, оновіть платіжні дані

Далі все просто, вказуєте потрібний рахунок, який прикріпений до системи Adsense. Система запропонує два варіанти виводу інформації у HTML (окремою сторінкою) або скачати PDF, тут уже на Ваш смак.

Adsense блокування способів оплати в Україні через номер рахунку

Переходите до Adsense обираєте «Додати новий спосіб оплати», вносите реквізити по аналогії, всі нам не потрібні, основні лише три: сам новий формат рахунку IBAN, Swift Code (BIC), Ваші ініціали латинню.

Рекомендуємо почиати статтю Види контекстної реклами Google та Яндекс. Пошукові та медійні оголошення

От і все, зберігаєте дані. На пошту отримуєте підтвердження змін та очікуєте 22 числа. Надіюсь користувачам буде корисна дана інформація, бо оновлення рахунків приведе до змін в багатьох напрямках переказів.

Від Specialist