Сб. Тра 25th, 2024
написати есе, структура есе, оформити есе

Багато студентів коледжу шукають пропозиції, як написати причинно-наслідковий твір. Це зрозуміло, якщо врахувати, як часто викладачі доручають їм це завдання. Цей вид письма є фантастичним методом стимулювання аналітичного мислення та навчання людей створювати логічні зв’язки між різними сферами. У цьому випадку ви повинні вибрати тему, вивчити її, а потім пояснити причини та наслідки. 

Теоретично це не надто складно – пошук зв’язків у такий спосіб є інтригуючою роботою, яку легко виконати в природному світі. Однак насправді це набагато складніше, і багато молодих людей губляться, повністю плутаючи, у якому напрямку їм слід рухатися. Якщо ви зіткнулися з подібними проблемами, не хвилюйтеся – ми дослідимо кожен аспект причинно-наслідкового есе у найкоротший спосіб.

Причинно-наслідкова структура есе

Причинно-наслідкова структура есе

Більшість документів мають майже однаковий формат. Вступ є першим кроком, за яким слідує основна частина, а потім завершення.

Вступ

10% від кількості слів є ідеальним розміром для цієї частини. Його також можна розділити на чотири частини.

а) Гачок. Гачок — це найперше речення в есе про причинно-наслідкові введення, яке чітко зазначено в назві. Письменники повинні привернути увагу своїх читачів цим реченням, переконавшись, що вони привернули увагу читачів. Коли ви пишете для нас, це може містити вражаючу кількість цифр, захоплюючий факт або риторичне запитання. Наприклад, “Як часто люди чують, що відеоігри вбивають людину?” Це сміливо і певною мірою шокуюче, що означає, що більше людей спокушають більше вивчати текст. Будьте обережні, не переборщіть і не вживайте особисті займенники. Їх не слід використовувати в есе про причину та наслідок.

б) Фон. Дайте короткий огляд теми, яку ви обрали. Для паперів середнього розміру достатньо кількох речень. Це може бути час, коли ваша проблема вперше виявилася та привернула увагу, або коли ви дізналися про важливі факти щодо неї тощо. Наприклад: «Коли на початку 2000 року відеоігри почали набирати популярності, багато людей почали боятися їхнього впливу на психіку гравців». Бути коротким, але детальним – чудова порада для написання успішного есе про справу.

в) Ваша точка зору. Наступне речення має бути посередником між фоном і вашою тезою. Обов’язково напишіть це добре, оскільки воно має звучати природно та узгоджуватися з темою. Відповідно до вибраного нами формату речення може базуватися на такому понятті: “Однак, оскільки дослідження показують, що відеоігри не є такими ефективними. Найбільш значущими факторами є залякування та жорстоке поводження, які є основними рушійними силами насильницької поведінки дітей. а їхні переваги щодо розваг — ненавмисний збіг».

г) Теза. Це найважливіший компонент структури причинно-наслідкового есе. Важливо, щоб ваша претензія була надійною, дискусійною та добре поінформованою, згадуючи всі важливі аспекти, на які ви спиратиметься під час написання есе. Уникайте особистих займенників і таких фраз, як «У цьому есе». …” Переконайтеся, що ви негайно вийшли на правильний шлях. Ось хороша теза для нашого прикладу випуску: “Насилля вдома та жорстоке поводження в школі є основними причинами спалахів насильства, а відеоігри є безглуздими в цьому причинно-наслідковому ланцюжку”.

Тіло

Якщо ви знаєте, яку інформацію вам потрібно написати в тілі, то ви знаєте, як написати твір про причину та наслідок. Розділіть його на необхідну кількість абзаців, щоб охопити кожен пункт, який ви окреслили у своїй дипломній роботі. Переконайтеся, що кожен з них містить такі компоненти.

структура есе, як написати есе, замовити написання есе
  1. Початкове речення. Він повинен підготувати основу для того, що їх чекає в одному абзаці. Він також має бути пов’язаний з певною частиною вашої дисертації.
  2. Докази. Кожне слово має базуватися на доречних і достовірних даних. Додайте принаймні кілька цитат або прямих цитат для допомоги. Однак будьте обережні, щоб не перестаратися з їх використанням: надмірні цитати призводять до збільшення рівня плагіату.
  3. Заключне речення. Він повинен бути в змозі підсумувати абзац або служити містком між цим абзацем і наступним абзацем. Речення повинні бути короткими, але досить ґрунтовними.

Висновок

Обов’язково повторіть усі важливі висновки, які ви зробили, а потім окресліть елементи, які спричинили інцидент. Уникайте використання тут цитат або нової інформації. Найкраще зосередитися на частинах, які ви написали раніше, а потім взяти деталі з цих розділів.

П’ять важливих кроків

Які кроки роблять студенти, щоб написати ідеальне есе? Кожен автор має власний підхід, незалежно від того, наскільки він унікальний, певні стратегії є універсальними. П’ять кроків можуть допомогти вам у процесі написання. Уважно виконайте ці дії, і ви завершите роботу в найкоротший термін.

Шукайте інтригуючу тему. Є багато доступних предметів. Деякі з них авантюрні, деякі унікальні, тоді як деякі студенти обирають найскладніші теми, щоб зробити есе. Є багато варіантів досягнення певного успіху, але реальність досить проста: ви матимете найкращі шанси на успіх, якщо виберіть той, який вам справді подобається. Незалежно від того, наскільки складною чи простою є тема, якщо ви її любите, ваші твори зможуть відобразити ваші почуття щодо неї. Подивіться на те, що вас турбує. Люди цікаві й часто цікавляться причинами, які призводять до певних ситуацій. Подумайте про проблеми, які вас мучать, і перетворіть це на тему!

Припустимо, що ви вибрали тему у формі «жорстоке поводження з дітьми». Зараз саме час почати мозковий штурм і звузити тему. Ви повинні подумати про те, що б ви хотіли дослідити більше. Чи плануєте ви досліджувати причини жорстокого поводження з дітьми? Чи досліджуєте ви наслідки жорстокого поводження з дітьми? Можливо, ваша спрямованість буде подібною? Продовжуйте переглядати варіанти, доки не знайдете той, який вам подобається.

Проведіть попереднє розслідування. Почніть збирати джерела, щоб підтвердити ваш аргумент і вплинути на написання. Перегляньте їхні анотації чи резюме, щоб знайти ті, які відповідають вашій ідеї, і подумайте про щось унікальне, якщо ваша ідея захоплює чи спонукає. Створіть опорну основу для свого паперу. Переконайтеся, що джерела, які ви використовуєте, є достатньо актуальними, щоб залишатися актуальними.

Створіть контур. Цей крок є одним з найбільш нелюбимих студентам, але він все ще надзвичайно корисний. Як написати ефективний план причинно-наслідкового есе? Це легко: опишіть деталі кожної вашої ідеї. Напишіть це заздалегідь, а потім додайте до звіту. На чому повинен бути зосереджений кожен параграф? Список основних пунктів має бути достатнім, однак ви можете також включити підпункти, якщо бажаєте. Отже, як тільки почнеться написання, ви зможете дотримуватися плану замість того, щоб йти туди, куди не потрібно.

Редагувати, редагувати, редагувати. Останній етап передбачає редагування. Після того як ваше есе буде завершено, ви повинні переглянути його ще раз, щоб виявити будь-які помилки, які ви могли зробити. Це може бути питання граматики та вмісту або форматування. Ви бачите чіткий зв’язок між причинами та наслідками? Чи використовуються надійні джерела? Чи всі цитати цитуються? Перевірте його кілька разів, щоб переконатися, що все ідеально.

пишемо есе, як написати есе, структура есе

Перегляньте зразки, перш ніж почати писати

Перш ніж писати есе про причину та наслідок, спробуйте знайти приклади подібних есе в Інтернеті. Важливо знати характер цих есе та те, як автори досліджували свої точки зору. Як і у випадку з назвами, на нашому сайті є ціла категорія прикладів, а також категорія, створена спеціально для наших відвідувачів. Використовуйте ці есе як довідник і зміцнюйте своє розуміння причин і наслідків, використовуючи їх, починаючи свій власний шлях написання. Рекомендуємо статтю автора Як скласти резюме правильно? Які дані вказувати та переглянути зразок

Відчуття від написання просто неймовірні

Якщо ви зможете написати своє перше причинно-наслідкове есе, ви будете вражені, наскільки легкою та приємною може бути ця процедура. Після цього працювати над подібними завданнями, ймовірно, буде набагато приємніше. Досліджуйте цікаві теми та використовуйте Інтернет, щоб знайти джерела та шукати інші, коли потрібно.

Якщо ви зіткнулися з помилкою, через яку ви не можете виконати завдання, це не проблема. Це трапляється, особливо з учнями, які постійно займаються та ризикують підвищити рівень стресу. Зв’яжіться з нашою командою – Study Crumb, якщо вам потрібна допомога з навчанням. Розкажіть нам, що вам потрібно, і ми запропонуємо найкращий спосіб задовольнити ваші вимоги. Ми можемо допомогти вам створити причинно-наслідковий параграф або навіть повне есе, ми це зробимо, і ви ніколи не пошкодуєте, що поділилися з нами своєю проблемою.

Від Specialist