Ср. Тра 18th, 2022
Заробити гроші студентові в Україні способи

У кожного студента завжди виникає бажання підзаробити.  Адже, це не лише принесе певні кошти, а й буде корисним досвідом, дасть поштовх до майбутнього успішного розвитку кар’єри. Проте, робота має бути така, щоб дозволяла суміщати навчання і працю. Які ж вакансії є найбільш популярними серед студентів?

заробіток в інтернеті для студентів в інтернеті

Чим може займатись студент для заробітку

Звісно, студент – людина молода і активна, тому може з легкістю виконати різноманітну роботу. Проте дуже популярними серед молоді є роздача флаєрів, підробіток офіціантом, барменом, вантажником, продавцем.  Інколи це погодинна і доволі проста праця, яка дозволить працювати не відриваючись від навчання.

Приміром, роздали всі флаєри за годину і пішли додому. Або ж працюєте кілька годин офіціантом увечері. Деякі супермаркети, ресторани,  магазини з радістю беруть студентів для роботи промоутерами, мерчендайзерами, продавцями-консультантами.

Це зазвичай доволі нескладно, цікаво, весело. Заробити можна від 100 гривень за годину або 200-300 гривень в день. Все обговорюється особисто, зважаючи на певні обставини. Досвід у цій роботі неважливий. Але якщо він у Вас є – це буде плюсом.

Часто дівчата працюють погодинно нянями з дітками. Вони гуляють, розповідають казки, є аніматорами на дитячих святах. Інколи студенти працюють у дитячих кімнатах у  торгівельних центрах чи кафе. Оплата тут також може бути погодинною. Проте це доволі відповідальна робота, тут варто мати хоч якийсь педагогічний досвід, любити дітей, обов’язковою є і наявність санітарною книжки.

Працювати студентові без досвіду, реально?

Якщо вищеперераховані вакансії зазвичай є неофіційними і одноразовими, то студентові реально знайти офіційну працю, з трудовою книжкою, влаштуванням за всіма правилами законодавств. Варто піти на великі  заводи, компанії і там повідомити про те, що хочете працювати. Повірте, Вас з радістю візьмуть.

Звісно, зазвичай більше вакансій для хлопців, бо праця там складна і в основному фізична. Наприклад, вантажники, оператори, різноробочі, підсобники. Крім того, беруть студентів великі мережеві супермаркети, банки, пошта.

Можна працювати у відділі обслуговування клієнтів, продавати щось по телефону, розкладати товари, бути вантажником чи просто звичайним робітником. Вони пропонують офіційний дохід, запис у книгу та зручний графік.

Крім того, часто студентів – педагогів запрошують на роботу у табори відпочинку, школи, садки. Вони працюють вожатими, хореографами, вчителями.  Майбутні медики часто працюють санітарами та молодшим медичним персоналом у лікарнях, таким чином набираючись досвіду. Проте варто мати довідку про те, що Ви справді вчитесь у вузі чи коледжі, медичну книжку.

Пошук роботи для студента в інтенеті

Сучасному студенту може допомогти Інтернет. Адже тут є всі можливості для праці. Більшість студентів можуть бути фрілансерами, копірайтерами, репетиторами, рерайтерами, заробляти на різноманітних сайтах, іграх і тому подібному.

Підійде це не всім, але стане непоганим стартом для власної кар’єри.  Багато студентів працюють викладачами мов через скайп.  Хтось займається хендмейдом паралельно з навчанням. Дівчата дуже полюбляють робити манікюр, зачіски, макіяж, різні процедури краси за невеликі кошти.

Адже поєднують це з навчанням і зазвичай відпрацьовують техніку, набираються досвіду на клієнтах, попередньо їх про це повідомивши. Студенти – кулінари випікають торти на продаж, а майбутні кравці можуть почати щось шити за невелику винагороду.

Отже, студент може заробити. Та все ж не варто забувати, що основне його завдання – вчитися – і якщо він весь час буде присвячувати пошуку роботи і підробіткам, то в майбутньому хорошого спеціаліста з нього не вийде.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *