Пт. Кві 19th, 2024
Нова маска захиска від компанії LG

На виставці електроніки у Берліні компанія LG презентувала маску для обличчя із вбудованим електронним вентилятором та HEPA-фільтром. Розробники пояснюють дану новинку із потребою у якісному захисті від вірусу COVID-19, а одноразові маски дуже часто можуть бути відсутні або ж не якісні.

маска від LG

Пристрій має два вентилятори на кожному боці, що напрямляють чисте повітря до дихальних шляхів. До того проходить очищення за допомогою фільтрів H13 HEPA, що можуть блокувати до 99,95% розміщених у повітрі важких частинок розміром до 0,1 мікрона.

Для порівняння розмір вірусу COVID-19 становить 0,125 мікрона у діаметрі, що унеможливлює його проникнення через систему фільтрів HEPA.

Пристрій працює від енергії акумулятора, заряду якого вистачає на 8 годин роботи. Після використання потрібно провести процедуру очистки маски. Це виконується у спеціальному чохлі, який йде у комплекті.

Маска від компанії LG

Чи буде такий винахід популярним серед користувачів покаже час, але одне можна сказати точно, що даний вірус буде співіснувати із нами й надалі. З іншої сторони президент відділу побутової електроніки компанії LG Ден Сонг повідомив: «Даний пристрій призначений для осіб, що планують зробити своє життя більш безпечним та комфортним».

Від Specialist