Пт. Кві 19th, 2024
Вчені Сінгапура розробити спеціальну маску

Видання The Straits Times повідомляє про новинку від вчених Сінгапура – захиска маска, яка визначає симптоми зараженя коронавіруса за допомогою дтчиків. Про принцип роботи та її особивості розповімо далі.

Робота даного винаходу буде базуватись на інформації про стан організму людини, яка зчитується із датчиків, що вмонтовані нього. Вимірюватись будуть такі показники: тиск, пульс, рівень кисню в крові, температура тіла.

Вся ця інформація кожні 30 хвилин буде систематизуватись та надсилатись у спеціальний додаток у смартфоні. На основі їх лікарі зможуть проаналізувати ситуацію та оцінити стан пацієнта. Датчики можна використовувати повторно в іншій масці та мити разом із засобом захисту.

Маска від коронавірусу що зчитує інформацію

Розробники повідомляють, що електронні чіпи покриваються спеціальною речовиною, яка робить їх невразливими до вологи, але чутливими до вимірюваних показників діяльності організму. На сьогодні ціна такої маски в районі 36 доларів, але повноцінний запуск виробництва може знизити собівартість до 14,5$.

Рекомедуємо прочитатиКомпанія LG презентувала захисну маску із вентиляторами та системою фільтрів

Трохи раніше американські вчені повідомили про ефективність захисту від коронавірусу саме із застосуванням спеціальних хірургічних масок типу N95, що виготовлені із комбінованих матеріалів – синтетики та бавовни. Але розробники цього винаходу вважають, що ефективність їх може зменшуватись через вбудований клапан.

Від Specialist