Пн. Бер 4th, 2024
Послуга сейф від Нова Пошта

Покупки в інтернеті здійснюються кожного дня. Інтернет-магазини та приватні продавці на дошках оголошень можуть запропонувати товарі різної якості, марки та виду. Дуже частими стали випадки шахрайства. Користуючись послугами транспортних компаній обманутими може бути як продавець, так і покупець, наразі не будемо розповідати про схеми обману.

Транспортна компанія Нова Пошта розробила та ввела нову послугу для збільшення гарантій безпеки двох сторін та отримала назву «Сейф сервіс». Дуже актуальна вона для осіб, що здійснюють перерахунок за товар із карти на карту.

Користувачі додатку від Нова Пошта можуть у меню зарезервувати свою оплату. Кошти резервуються на Вашому рахунку, але й не переходять до продавця відразу. Коли товар отримано та оглянуто на відділенні, якщо все влаштовує – підтверджує оплату. Тут застраховані всі сторони.

Якщо товар не підійшов, або просто не влаштовує – тоді кошти повернуться назад на картковий рахунок, а продавцю надійде посилка назад, без сплати за транспортування туди і назад. Вся інформація щодо транзакцій залишається конфіденційною.

Вантаж може знаходитись на відділенні протягом 5 днів після прибуття, а далі автоматично відправляється назад. Наразі сервіс безкоштовний для продавців, а для покупців обійдеться у 10 гривень за грошовий переказ. Не залежно від вартості товару. Все поки працює у тестовому режимі до 12 жовтня 2020 року, яка ж вартість буде потім невідомо.

Рекомендуємо прочитатиНовий тариф Vodafone: 20 ГБ інтернету всього за 100 гривень на місяць

Гарантію всіх фінансових операцій бере на себе «Пост Фінанс», що є частиною групи Нова Пошта. Як себе покаже сервіс покаже час. Наразі можете ознайомитись із його умовами та спробувати економити на доставці товару у тестовий період.

Від Specialist