Пн. Бер 4th, 2024

Введення карантину може негативно вплинути на гаманці українців. Але Нацбанк заявив про те, що жодних валютних обмежень не буде. Резервів достатньо і ніякі зміни курсу валюти українцям не страшні.

Варто зазначити, що ціни на ринках поки що ще не змінилися. Але вже з наступного тижня вони можуть почати різко зростати. Все тому, що нові партії товарів не надходять. Ціни на товар можуть зрости через коливання курсу валюти.

В найближчих декілька днів, ціни на товари зростуть, як мінімум на 4-6 гривень. Ціна тих товарів, які виробляються нашою країною, також в цій залежить від курсу долара.

Цікаво хнати: Курс біткоїна обвалився вслід за падінням цін на нафту

Економісти зазначили те, що ті товари, які було завезено в Україні ще до падіння курсу гривні, також можуть вирости в ціні.

Фінансисти рекомендують вже від сьогодні починати правильно розподіляти свої доходи — для того, щоб різке зростання цін, не стало сюрпризом. Варто економити мінімум 10-15% від свого доходу.

Також фінансисти рекомендують деякий час не купляти одяг та взуття. Якщо лікарі вам вписують якісь ліки, то їх можна замінити дешевими, але з аналогічним ефектом.

Також зараз не варто їздити на відпочинок, по-перше це допоможе зекономити ваші гроші, а по-друге, ви зможете вберегтися від вірусу Covid-19.

Цікаво знати: Міноборони оновило порядок виплат військовим для вирішення соціально-побутових питань

Не слід зараз брати кредити, адже ваші доходи протягом декількох років можуть тільки зменшуватися. А за словами фінансистів, гроші треба берегти.

Але чиновники заявляють про те, що насамперед курс долара зріс, через панічні настрої людей, стосовно коронавірусу.

“Це більше схоже, на якісь психологічні рефлекси. У 2018 році вже спостерігалися такі ж самі панічні настрої, через введення того самого воєнного стану” — про це заявив заступник голови Нацбанку України Олег Чурі.

Якщо велика криза вдарить по нашій країні, то ми зможемо вибратися з неї, без серйозних втрат. Прем’єр міністр заявив про те, що нову економічну кризу Україна зустріне в кращому стані, ніж це було у 2008 році.

Від