Вт. Тра 17th, 2022

Станом на 9 березня середня ринкова вартість біткойна знизилася на 10% до 7940 доларів. Це пов’язано з різким обвалом цін на нафту.

У зв’язку з цим найбільш ліквідні криптовалюти подешевшали і їхня собівартість стала на 10-15% меншою.

На сьогоднішній день курс Ethereum зменшився на 10%, Ripple — на 15%, Bitcoin Cash — на 14,5%, Litecoin — на 14%.

В середньому капіталізація біткойна зменшилася до 145 млрд доларів, Ethereum — до 23 млрд доларів, Bitcoin Cash — до 5 млрд доларів, Litecoin — до 3 млрд євро.

Раніше:

Саудівська Аравія оголосила нафтову війну Росії, цим самим знизила ціни на нафту в усій Європі. В найближчий місяць Саудівська Аравія хоче збільшити видобуток нафти в декілька разів.

6 березня було скликано переговори ОПЕК з метою укладення угоди по скороченню видобутку нафти, але через позицію російської держави, вони завершилися провалом.

Цікаво знатиВ Україні збільшилась середня пенсія: скільки будуть платити

Через розрив угоди з ОПЕК, Росія щодня втрачатиме понад 100-150 млн доларів, це близько 3 млрд доларів щомісяця.

Центральний російський банк тимчасово зупинив закупівлю іноземної валюти на внутрішньому ринку, це пов’язано з нестабільною ситуацією на нафтовому ринку.

Російська Федерація може зіткнутися з бюджетним дефіцитом і девальвацією рубля через обвал ціни на нафту.

Біржі Європи впали через обвал нафтових котирувань, це все трапилося після розриву угоди з ОПЕК. Найбільше падіння індексу було зафіксовано на Лондонській біржі.

Знецінення акцій російських компаній на Лондонській біржі були зафіксовані одразу ж після початку торгів. На сьогоднішній день у лідерах падіння — папери нафтогазових компаній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *