Чт. Лют 22nd, 2024

Вже доволі тривалий час влада Берліна планує встановити на дахах деяких будівель міста сонячні батареї. Загальна потужність яких 4,5 ГВт.

Завдяки сонячним електростанціям Берлін зможе забезпечити велику частину потреб в електриці, про це заявляє RechargeNews. Для того, щоб реалізувати програму, було створено стратегію під назвою “Masterplan Solarcity”. Її створили експерти під чітким керівництвом інституту сонячної енергетики.

Згідно з проведеними дослідженнями, було виявлено, що наведене число відповідає частині технічного сонячного потенціалу Берліна. У майбутньому завдяки даховим сонячним батареям, можна буде збільшити частку “сонячної” енергії.

Цікаво знати: Вітрогенератори: користь чи шкода для довкілля

Міністр енергетики заявив про те, що в майбутньому ми можемо отримувати 30% “зеленої” енергії від сонячних електростанцій у Берліні.

У 2018 році в Берліні встановили 105 великих сонячних батарей, які покривали 0,8% споживання всієї електроенергетики. В майбутньому також планується встановлення СЕС на всіх будівлях Берліна.Берлін має на меті, досягнути кліматичної нейтральності міста до 2050 року. Важливим елементом для досягнення цієї мети є використання енергії сонця.

Від