Нові зразки заяв: на субсидію та декларація про доходи громадян

Чи вмієте Ви правильно заповнити декларацію про доходи на оформлення субсидії на послуги ЖКГ. Розглянемо детально нові форми документів, які затверджені Міністерством соціальної політики.

Ще з 2018-2019 років обновили форму заяви від громадян, що потребують допомоги на оформлення субсидій. Оновлено правила заповнення декларації про доходи. Головні пункти, на які потрібно звернути увагу доступні у нашій статті, а також Ви зможете завантажити шаблони заяв.

Як виглядає зразок заяви на субсидію

Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики від 2 травня 2018 року №604 затверджено новий бланк заяви про допомогу в оплаті комунальних послуг. Нижче приведено приклад заповнення із поясненнями до пунктів.

форма приклад заповнення заяви на субсидію

Також можна за посиланням завантажити та роздрукувати сам бланк заяви на субсидію.

Зразок оформлення декларації про доходи громадян для отримання субсидії

Наступний дуже важливий документ, який потрібно подати до органів соціального захисту – декларацію про доходи. Саме дані з нього можуть відіграти вирішальну роль у позитивному рішенні комісії. Слідкуйте за правильністю заповнення всіх даних.

Рекомендуємо статтю Особливості нарахування субсидій в Україні. Зміни в нарахуванні субсидій 2019 року

Ми також підготували для Вас зразок правильно заповненої декларації про доходи, а також розробили інструкцію, яка описує кожну графу. Даний бланк був також затверджений 2 травня 2018 року та діє на 2019 рік.

Завантажити бланк декларації доходів та витрат на субсидію.

приклад заповнення заяви декларації про доходи на доходи

Ось така коротенька інструкція для всіх користувачів, які мають на меті отримати державну допомогу на оплату комунальних послуг: в опалювальний та неопалювальний період.

📢 Сподобалась стаття? Долучайся до нас у соціальній мережі 👍 Facebook та шукай наш канал у 👉 Telegram. Отримуй цікаві статті та новини відразу у стрічку!