Ср. Тра 18th, 2022

Розробниками від Gmail анонсовано нову функцію, якою «наділять» поштовий сервіс. Тепер користувачі зможуть прикріпити до власного листа інші e-mail листи (в межах аканту). Функція не потребує додаткового завантаження.

Щоб прикріпити інші листи у повідомлення достатньо скористуватись функцією drag & drop (виділити та перетягнути до вікна написання нового), прикріплюються функцією Compose. Нижче надаємо анімацію, що дасть розуміння про нововведення.

Gmail дозволить прикріпити листи до повідомлення

Також прикріпити листи можна перебуваючи на головній сторінці та переглядаючи ланцюжки листування. Обираєте потрібні та використовуючи у верху меню «Три крапки», обираємо пункт «Переслати як вкладення».

Як можна прикріпити листи Gmail

Третім варіантом виступає можливість перенесення мишкою потрібного листа в тіло форми швидкої відправки листа.

Також цікаво знати ТОП запити користувачів в Україні згідно статистики від Google за 2019 рік

От така корисна функція допоможе економити час та швиденько пересилати потрібні діалоги чи повністю листи. На відміну від звичайної функції пересилання, тут буде зберігатись структура (все красиво та чітко).

Прикріплені листи будуть у форматі «.eml», що відкриваються у звичайному поштовому клієнті. Обмежень на кількість прикріплених email немає.

Дана функція вже працює серед корпоративних клієнтів компанії G Suite. Вже після 6 січня 2020 року дана можливість буде доступна для інших користувачів G Suite. Коли конкретно зможуть отримати дану можливість звичайні користувачі невідомо, але зазвичай проходить декілька днів, після корпоративних клієнтів.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *