Пн. Чер 27th, 2022
Як можна додатково заробити літом студентові

Наші вітання друзі! В даній статті хочемо розглянути найбільш популярні способи заробітку літом для всіх охочих – школярів, студентів тощо. Хто і за які справи готовий заплатити гроші Вам за роботу, все нижче в статті, обрали ТОП 6 вакансій для можливості додаткового заробітку літом.

Робота промоутером – роздача рекламних матеріалів на вулиці

Напевно часто бачите таких працівників біля великих торгових центрів, мережі популярних магазинів чи на центральних пішохідних вулицях міста. Даний вид додаткового заробітку не потребує особливих знань, і стане додатковим джерелом доходу.

Заробіток промоутер для студентів

Оплата здійснюється погодинно, за кількість розданої продукції тощо. Ці всі нюанси проговорюють із роботодавцем. Для студентів це хороший привід використати вільні декілька годин після пар з користю. А якщо працювати на повну зайнятість, то цілком реально отримати від 4000 гривень в місяць.

Продавець консультант для магазину

Також дуже часто роботодавці практикують надання роботи на літній період для студентів та школярів на посаду продавця консультанта. Робота також може бути різноманітною: продавати сувеніри, гаджети та аксесуари для телефонів чи побутову техніку. Головне трохи розбиратись в основах.

додатковий заробіток робота продавець консультант

На сьогодні це не є проблемою, колектив та наставники проведуть навчання та проконсультують уразі чого. Середня заробітна плата для такого виду зайнятості може починатись від 7000 гривень (на повний день).

Робота кур’єром для студентів і школярів на літо

Дана професія не втрачає своєї актуальності сьогодні. Дуже багато потреб в доставці товару для клієнтів чи паперів у місті для компаній. Якщо Ви прихильник здорового способу життя, любите багато ходити чи їздити велосипедом – це ще й корисно.

Цей вид додаткового заробітку також чудово підходить для студентів та школярів. Не потребує особливих професійних навичок та досвіду роботи. Працювати можна у вільний час та отримувати від 4000 до 9000 гривень (все залежить від навантаження).

Додатковий заробіток на літо – Офіціант

Без сумніву дана професія не потребує особливого представлення та опису. Потреба в молодих та відповідальних людях є завжди. Особливо на літо, коли багато кафе, та ресторанів відкривають літні тераси.

робота офіціантом на літо

Специфіка передбачає повну зайнятість або ж позмінну роботу. Не потребує додаткових навичок, все дається «на ходу». Колектив, зазвичай, молодий та енергійний буде і корисно і весело. Про заробітки можна тільки сказати таке – деколи основний дохід це чайові. Тому будьте максимально ввічливими, привітними з клієнтом це допоможе заробити додаткову копійку.

Деякі кафе напряму вказують заробітну плату від 8000 гривень + чайові.

Робота на літо аніматором для енергійних людей

Ще одне почесне місце займає професія аніматора. Чудово підходить особам, які вміють креативно підходити до організації роботи, люблять працювати з дітьми, тоді це Ваша можливість додатково заробити літом.

робота аніматором для студентів

Можна згрупуватись зі знайомими, що розділяють такі захоплення, орендувати костюми розфарбувати лице, та успішно проводити різного роду дитячі свята. Так само як і вище згадані професії, дана дуже популярна влітку.

Чудово підійде для студентів з педагогічним напрямом (вчителі молодших класів тощо), це хороший досвід для майбутньої професії. Хто його знає, можливо і в майбутньому відкриєте власне агентство. А поки мрії в сторону, реально заробіток може становити від 5000 гривень.

Робота гідом по визначних місцях Вашого міста

Ну і на останок хотіли виділити таку професію як гід. Багато обласних центрів та невеликих містечок мають свої особливості та «родзинки». Якщо ви добре орієнтуєтесь в історії та визначних місцях – тоді це додатковий заробіток для Вас.

Якщо ви студент і добре володієте розмовною англійською мовою, це додатковий плюс. Можна почасти співпрацювати з туристичними агенціями. Організовувати супровід туристичних груп по заданому маршруту.

робота гідом для студентів

Можна і почати самостійно проводити екскурсії, встановити оплату за послуги (скажімо за годину). Клієнтів можна знаходити через сервіси оголошень. Уже популярною послугою є персональний гід. Пара або група туристів шукають того, хто зможе сказати за 1-2 години показати визначні місця та місця для відпочинку та кафе популярні без туристичних агенцій, це дійсно навіть цікавіше.

На цьому поки що все, гадаємо ми надали хороше бачення та професії з якими можна реально заробити гроші літом студентові та школярам. Все залежить від Вашої організації та часу і успіх справи гарантований.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *