Ср. Лют 21st, 2024

На сьогоднішній день Українська влада опирається на великий та багаторічний досвід Польщі. Торговий представник України заявив про те, що подальше експортування спирту може призвести до його нестачі. На даний момент потреба в забезпеченні мед товарів та товарів для індивідуального захисту під час епідемії вірусу Covid-19 надзвичайно висока і перевищує потребу в доході, який приносить експорт спирту.

Торговий представник України говорить про те, що якщо Україна славиться потужним виробництвом спирту, то це не означає, що вона може експортувати його без жодних втрат, під час підвищення попиту на нього.

На сьогоднішній день в Польщі вже виникла недостача спирту, через те, що він входить до складу антисептиків, на які швидко зріс попит під час коронавірусу. Хоча варто зауважити, що Польща досить потужна країна у сфері виробництва спирту та різних алкогольних напоїв. Найближчим часом буде встановлено обмеження на експорт та імпорт тих чи інших товарі та кожен має власну думку стосовного цього.

Цікаво знати: Щоб здолати коронавірус Україні потрібно 165 мільйонів доларів – ООН

Міністр розвитку економіки, вважає цілком логічним те, що експорт захисних масок проводили до 11.03.

На даний момент Кабмін ввів заборону на експорт спирту з України до 01.06.2020 року. У зв’язку зі збільшенням попиту на спирт, “Укрспирт” припинив його експорт.

Очільник МВС заявив про те, що скасування акцизу на спирт, дозволить забезпечити країну антисептиками. Також він розповів про те, що Україна – це найбільша країна-виробник спирту у всій Європі. Очільник МВС заявив, що було ухвалено рішення про відкриття усіх заводів, які спеціалізуються на виготовленні спирту. Будуть відкриті навіть ті заводи, які не працювали по декілька років.

Через підвищення попиту на спирт, Україна планує збільшити обсяги виробництва і налагодити експорт даної продукції. Але як тільки Україна взялася за це, було введено заборону на експорт спирту.

Від