Сб. Тра 25th, 2024
Розумні годинники допомагають виявляти коронавірус у користувачів: як це діє

На сьогодні для діагностування вірусу COVID-19 використовують різні методи, набори тощо. Виявляється, що власники смородинників можуть допомогти у виявленні даної недуги без відвідин медичної установи.

Для прикладу Fitbit, Apple Watch та годинники Wear OS вміють вимірювати температуру тіла людини, але і є можливість вручну вимірювати та вводити дані до Google Fit, Apple Health. Завдяки цим даним при консультації із лікарем можна точніше визначити період погіршення здоров’я.

Інша важлива функція це вимірювання серцевого ритму. Смарт-годинники можуть виявити у користувачів ознаки прискореного серцебиття (аритмії) або зупинках дихання пі час сну.
Деякі моделі можуть з допомогою спеціальних алгоритмів та аналізуючи дані виявити, щоб організм людини бореться із вірусною інфекцією.

Доведено, що у пацієнтів, хворих на коронавірус, під час сну також можуть виникати значні коливання серцевого ритму, це організм продовжує боротись з інфекцією (різкий ріст під час сну, у порівнянні із іншими періодами). Тому корисно вимірювати дану інформацію кожного дня.

Цікаво знати Серед українців набирає популярності новий вид діяльності, додатковий дохід в період карантину

Все це пов’язано із вазодилатацією, вона відповідає за розширення кровоносних судин при запальному процесі. Відповідно до степеня розширення мозок подає сигнали для збільшення частоти скорочень серця, щоб збільшити кровопостачання до уражених ділянок.

Рекомендуємо переклянути популярні моделі смарт годинників

Від Specialist