Чт. Лют 22nd, 2024

Міністр розвитку економіки заявив про те, що влада України планує розширити торгівлю за кордоном і експортувати свою продукцію на міжнародні ринки в Африку, Китай, Індію та Сполучені Штати Америки.

Міністр розвитку економіки розповів про те, що згідно з новим планом було розпочато переговори та укладено спрощені угоди про вільну торгівлю. Це було зроблено для того, щоб зосередити торгівлю лише на тих товарах, які є взаємовигідними для обох країн.

Цікаво знати: Розумні годинники допомагають виявляти коронавірус у користувачів: як це діє

Також він заявив про те, що Україна планує оновити Угоду про асоціацію з Європейським Союзом. На даний момент українська влада хоче розробити домовленості з Туреччиною та Канадою щодо преференційної угоди.

Але все, що відбувається зараз — це реалізація старих домовленостей. Нові пріоритети — це намагання забезпечити собі переваги на всіх можливих для нас ринках, де ми не маємо права на вільну торгівлю.

Міністр розвитку економіки заявив, що експорт української сільськогосподарської продукції — найбільший у всьому світі. Під час поширення в усьому світі вірусу Covid-19 українська сільськогосподарська продукція матиме велику роль у продовольчій безпеці у всьому світі

Від