Нд. Лип 14th, 2024

Компанією Google анонсовано вихід оновленої версії мобільного додатку YouTube для користувачів операційних систем Android та IOS. Були вдосконалені певні функції управління та інтерфейс.

Відтепер користувачі можуть увімкнути повноекранний режим більш простим та інтуїтивним способом. Коли відео вже відтворюється, достатньо провести пальцем вверх екрану, це увімкне альбомну орієнтацію, для зворотної процедури потрібно провести вниз.

Кнопку управління субтитрами винесли із додаткового меню, що вмикалось натиском на іконку із трьох крапок, в головне. Кнопка автоматичного відтворення було також переміщено до головного меню, інші функції були переформатовані та адаптовані.

Нова функція, що вже раніше з’явилась у настільній версії, Video Chapters тепер доступна для користувачів мобільного додатку. Вона дозволяє переміщуватись між розділами відеоролика та переглядати мініатюри, а це покращує навігацію.

Щоб покращити навігацію для користувачів було додано нові очікувані дії. Під час перегляду відео користувачеві буде показуватись повідомлення із пропозицією повернути смартфон або ж увімкнути режим віртуальної реальності. Розробниками було анонсовано запуск інших функцій у найближчому майбутньому.

Від Specialist