Пт. Кві 19th, 2024

Прес-служба підприємства “Укрспирт” повідомила про те, що він відмовився підвищувати ціни на сировину, в умовах вірусу Covid-19, незважаючи на сезонне зростання цін на спирт.

Основна сировина — це пшениця та кукурудза, якої є вдосталь. Щоправда, ціни на кукурудзу почали підвищуватися, але це й не дивно, адже ціни на неї зростають кожної весни. “Укрспирті” заявив про те, що збільшувати ціни на спирт вони не будуть. Дане підприємство працює за старими цінами, за якими воно працювало ще рік тому.

Цікаво знати: У лютому експорт медичних масок становив 394 тонни. Коротка статистика

Загальна потужність всіх на даний момент діючих заводів “Укрспирту“ — становить 26,5 декалітрів на добу.

Держпідприємство заявляє про те, що на сьогоднішній день тих обсягів спирту достатню, для того, щоб задовольнити всі потреби країни.

Раніше” Укрспирт” зупинив експорт свого товару, через поширення в усьому світі вірусу Covid-19 і через підвищення попиту на спирт, адже його використовують, як засіб для проведення дезінфекції.

Після введення карантину, влада закликає українців дотримуватися усіх правил, для того, щоб не заразитися вірусом Covid-19. Також у зв’язку з епідемією коронавірусу в Києві будуть проводитись дезінфекції усіх житлових будинків.

Від