Чт. Лют 22nd, 2024

Прес-служби прокуратури повідомили про те, що працівники правоохоронних органів затримали 3 людей, які створили схему виготовлення та збуту підроблених ліків у Києві та на території інших міст. Їхній щорічний оборот становив понад 15 мільйонів гривень.

Правоохоронці розповіли, що підпільне виробництво здійснювалося на території Харкова в одному з нежитлових приміщень. Готові ліки правопорушники маркували під виглядом відомих українських виробників і продавали їх на території Київської та інших областей.

Цікаво знати: Україні нададуть 40 мільйонів на боротьбу з коронавірусом: як використають кошти

В Україні працівники правоохоронних органів викрили схему з виготовлення підроблених лікарських засобів . 25 березня було затримано правопорушників, серед них був і організатор “бізнесу”. Щорічно вони реалізовували підробки на більш як 15 млн гривень.

Правопорушники почали виготовляти підроблені ліки, які застосовувалися для лікування захворювань ендокринної системи ще у 2016 році.

Після 16 обшуків було вилучено понад 500 ампул, фасувальний матеріал для готових ліків та інші речові докази.

Правоохоронці викрили злочинне угруповання, яке 3 роки підробляло лікарські препарати. У складі банди були жителі Російської федерації, Індії та Азербайджану. Всі свої доходи правопорушники вкладали у нерухомість.

Від