Ср. Чер 29th, 2022
заробіток на кліках в інтернеті

На сьогоднішній день багато людей цікавляться тим як заробити в Інтернеті. Робота з кліками – одна з найпростіших і найдієвіших. Варто лише «клікати» там, де необхідно. Такий спосіб заробітку практично ідеальний для студентів і школярів, пенсіонерів, тих, хто має багато вільного часу.

Насправді, заробити величезні суми за допомогою кліків неможливо. Проте, таких коштів може цілком вистачити на невеликі особисті доходи. Не слід думати, що за один клік можна отримати кілька доларів. Хоча, справедливості ради, варто сказати, що інколи таке трапляється. Але це буває надзвичайно рідко.

Не забувайте, що заробити в Інтернеті можна не лише за допомогою кліків. Але варто використовувати лише перевірені сайти, а також братися за ту роботу, яка обіцяє отримання реального прибутку. Як це визначити: якщо вам пропонують кілька тисяч заробітку на день, краще відмовтесь від такої діяльності. Невеликі, але стабільні суми або максимум кілька сотень за день – це те, що реально можна заробити з допомогою всесвітньої мережі.

Заробіток з допомогою кліків – це хороший варіант для новачків. Проте, треба знати як це працює, як вивести гроші і як справді заробляти кошти, а не лише віртуально накопичувати їх у гаманці. Далі Ви про все це дізнаєтесь.

Робота з кліками: що воно таке?

Заробіток на кліках – це, так званий, серфінг. Велика перевага такого виду діяльності в тому, що він не потребує вкладень. Потрібно просто переглядати певні рекламні матеріали і «клікати» їх.

За це платиться якась грошова винагорода. Наприклад, треба прочитати текст, а тоді дати відповідь на питання, відповідь на яке знаходиться в тексті. Гроші нараховуються одразу ж. В середньому на одне завдання можна витратити до 20 секунд.

Є декілька видів завдань, пов’язаних з кліками:

 • Перегляд сайтів.
 • Кліки на банерах і в соціальних мережах.
 • Проходження тестів, які мають відповідь.
 • Інші завдання.

Також можна заробляти з допомогою соцмереж (Фейсбук чи Вконтакте). Варто лише зареєструватись. Там у більшості випадків потрібно ставити лайки чи поширювати фотографії, картинки, пости.

Кошти можна заробляти у різній валюті: рублі чи долари. Але варто пам’ятати, що має бути електронний гаманець чи карта на яку можна буде отримувати гроші.

як заробити на кліках в інтернеті

Скільки можна заробити на кліках?

Те, скільки Ви зможете заробляти на кліках залежить від сайтів на яких будете працювати і часу, що будете приділяти роботі. Також ефективним способом є партнерські програми. Сенс їх у тому, щоб за посиланням люди переходили на певний сайт. Ви будете заробляти в залежності від того, скільки людей зареєструється за вашим посиланням.

Середня сума, яку можна заробити в день – 50 – 250 рублів. Вона залежить від об’єму роботи, часу, який ви витратити. Якщо будете співпрацювати за допомогою партнерської програми, то є можливість заробляти більше 1000 рублів за день.

На яких сайтах можна заробляти?

Насправді, сайтів і буксів, де можна заробити є надзвичайно багато. Але варто розглянути 5 основних.

VkTarget

За допомогою цього сайту можна заробляти у соцмережі. Це надзвичайно популярний сервіс, який базується на накрутці лайків, підписників. Щодня на ньому реєструється більше, ніж 6500 користувачів. Завдання, які треба вирішувати надзвичайно прості. Те, скільки завдань буде підключено залежить від того, скільки профілів у соціальній мережі буде приєднано. Для цього варто лише «клікнути» по іконці у соціальній мережі і натиснути «Дозволити».

Підключити до сервісу можна практично всі соціальні мережі. За виконання одного завдання платять від 10 копійок до 1 рубля. В середньому 40 копійок.

Щодня на сервісі з’являється близько 450000 завдань. Це в основному: лайкнути картинку, поширити пост, вступити у групу та інші. Після того як завдання виконано, воно перевіряється автоматично і відразу. Тому гроші теж нараховуються відразу. Мінімальна сума для того, щоб вивести – 25 рублів.

AdvertApp

Це додаток на телефоні. З його допомогою заробляють уже тисячі людей. Основні завдання, які можна виконувати – на свій телефон встановлювати певні додатки чи ігри. А після того, як ви отримали кошти, їх можна видаляти. Для того аби заробляти, потрібно 3 простих кроки:

 • Зайти в додаток і подивитись доступні завдання.
 • Вибрати завдання, клікнути по кнопці «Відкрити додаток». Ви автоматично попадете в Гугл Плей, де треба буде скачувати додаток.
 • Коли додаток скачається, його треба буде лише відкрити. І гроші автоматично прийдуть на ваш рахунок.


За один додаток платять від 4 до 30 рублів. В середньому в день може з’являтись до 10 додатків. В день можна заробляти до 50-ти рублів. Таким чином в місяць можна отримувати 600-1500 рублів. Це доволі мало. Але для додаткового заробітку такий спосіб підходить ідеально. Адже йому варто приділяти не більше 5-ти хвилин в день.

Гроші виводяться миттєво на електронний гаманець. А також можна виводити їх на ківі, яндекс гроші чи мобільний телефон. Комісія відсутня.

Якщо хочете заробляти більше, можна переглядати короткі відеоролики чи виконувати партнерські завдання. Можна також запрошувати друзів, при цьому ви будете отримувати 10 % від суми, що заробляють всі друзі.

З партнерською програмою можна заробляти 300-500 рублів в день. А якщо запрошувати багато друзів, то заробіток може становити і 1500 рублів щоденно.

SeoSprint

Щоденно на сайті реєструються більше 7000 людей. Це один з найбільш популярних сайтів в межах колишнього Радянського Союзу.

Зазвичай за завдання тут платять від 5 копійок до 1 рубля. На них варто потратити кілька секунд. Інколи бувають і більш дорогі завдання: по 30-50 рублів.

Існує 4 види завдань на даному сайті:

 • Серфінг (перегляд сайтів) – потрібно вибрати завдання і перейти по ньому на сайт рекламодавця. Там потрібно пробути короткий період часу, а тоді дати відповідь на просте питання. Після цього нараховуються кошти за роботу.
 • Читання листів. Потрібно прочитати лист і дати відповідь на питання. Тоді відкриється вкладка з посиланням на сайт. Там треба буде пробути певний час. Після цього варто вирішити просту задачу і отримати кошти.
 • Проходження тестів – тут треба просто вибрати правильну відповідь.
 • Виконання різних завдань. За них в середньому платять 1 рубль.

Гроші у даному сервісі виводяться миттєво.

SeoFast

Даний сервіс працює з 2014 року і з того часу виплатив більше 40-ка мільйонів рублів. На цьому сайті варто лише зареєструватись і виконувати прості завдання. Це серфінг, постиг.

В основному за одне завдання платять до 1 рубля. В середньому сума 5-7 рублів. На одне завдання може піти близько 2 хвилин. Можна знайти завдання за які платять по 50-70 рублів.

Для виконання завдань варто протягом певного часу переглянути лист і підтвердити його, введенням капчі. Гроші нараховуються моментально. Можна виконувати і складніші завдання, дотримуючись інструкції. Але гроші нараховуються не автоматично, а спочатку йдуть рекламодавцям.

Розібратись із завданням може навіть новачок. А якщо виникають труднощі, можна звернутись у техпідтримку. Кошти виводяться на будь-який електронний гаманець.

Wmmail

Сайт працює з 2004 року і входить у топ-3 сайтів із поштових розсилок. Нові завдання приходять на пошту.

Розділ «Завдання» має підрозділ «Інші завдання». Їх виконувати вигідніше. Це можуть бути кліки, постиг, голосування і інше. За одне завдання можна заробити до 10 центів.

А в розділі «Магазин статей» можна заробляти, пишучи грамотні, якісні тексти. Коли на рахунку є 10 центів, їх уже можна вивести. Доступний для цього гаманець Вебмані.

Якщо вирішили заробляти таким чином, використовуйте кілька сайтів одночасно. Так ви зможете виконувати більше завдань і отримувати вищі доходи.

Плюси і мінуси заробітку на кліках
Позитивні сторони такої роботи:

 • Це проста праця, яка не потребує знань і вмінь.
 • Не потрібно ніяких вкладень.
 • Виконувати роботу можна в будь-який час.
 • Дуже низька мінімальна сума для виводу.
 • Стабільні виплати.
 • Додатковий дохід з партнерських програм.

Негативні сторони:

 • Невелика вартість кліка.
 • Невеликий заробіток.
 • Обмежена кількість завдань.
 • Для того аби заробити нормальну суму варто витратити до 3 годин.

3 простих кроки для новачка

Електронний гаманець та пошта
Перш за все потрібно мати зареєстрований електронний гаманець. А найкраще якщо їх буде два. Можна використовувати, вебмані або ківі гаманець. Для того аби зареєструвати гаманець, варто вказати особисті дані, номер телефону та слідувати інструкції. А також потрібно аби була діюча електронна пошта.

Швидка реєстрація на сайтах

Для реєстрації потрібно ввести електронну пошту та придумати пароль. Тоді на вашу пошту прийде лист в якому буде посилання за яким треба буде перейти. Так Ви активуєте аккаунт. Згодом, вкажіть необхідні дані, які будуть вимагатись і номер електронного гаманця, куди будуть виводитись кошти.

Виконання завдань та отримання коштів

Потрібно перейти у розділ завдань і вибрати поки найпростіші. Як наберетесь досвіду, можна буде виконувати складнішу роботу. Через кілька днів ви зможете виконувати всі завдання автоматично.

Є і багаторазові завдання, які можна виконувати багато разів. Їх варто додавати у папку «Улюблені», щоб приступати до виконання відразу. На більшості сайтів гроші можна отримувати моментально.

Партнерська програма для заробітку на кліках в інтернеті

Використання партнерки дозволить збільшити ваші доходи в 3-5 разів.
Партнерська програма – це система за якою Ви будете отримувати кошти від проекту або залучених у нього рефератів.

Реферали – це користувач, який пройшов за посиланням і зареєструвався у проекті.
Реферальне посилання – це спеціальне унікальне посилання, яке закріплено за вами. Люди, які переходять за нею автоматично стають вашими рефералами.

Реферальне посилання ви можете отримати, якщо зареєструєтесь на сайтах, названих вище. Потрібно зайти у розділ «Партнерська програма». Аби ваше посилання використовували, поширюйте його в Інтернеті. Наприклад, на форумах, соцмережах, електронною поштою.
Варто сформувати свою команду рефератів і від цього можна отримувати стабільний дохід. Якщо ви будете мати близько 30-ти рефератів, то за місяць зможете заробляти 5000-7000 рублів.
Це пасивний дохід, який ґрунтується на тому, що чим більше людей ви залучили, тим більше заробите.

Відгуки про роботу в Інтернеті
Для когось така робота дійсно ідеальна, а комусь не підходить зовсім. Варто переглянути лише кілька реальних відгуків. Більшість з них доводять, що заробляти в Інтернеті на кліках реально. Це можна робити в обідню перерву, по дорозі на основну роботу або просто, граючись. Єдиним мінусом, вважається те, що заробити багато складно і не завжди буває достатня кількість завдань. Проте, якщо прагнути добре заробити і приділяти час такій діяльності, мможна вийти на гарний дохід.

Заробити на кліках і при цьому нічого не вкладати – абсолютно реально. Основне, що вимагається – це бажання працювати і заробляти. Спробуйте і ви, зареєструвавшись на одному із спеціальних сайтів. Можливо, вам сподобається і ви зможете отримувати реальний стабільний дохід.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *