Сб. Тра 25th, 2024
Як збільшити відсоткову ставку для депозиту та збільшити дохід

Чи часто Ви цікавились питанням, як можна збільшити відсоткову ставку по депозитові. Згідно з даними фінансових порталів України, найбільш популярними є вклади у гривнях та доларах. Це пов’язано із простотою в оформленні та хорошою прибутковістю.

Також важливим моментом є гарантування вкладів до 200 000 гривень, при форс-мажорних обставинах держава може відшкодувати. Кошти надійдуть на другий банківський рахунок у іншій фінансові установі.

Реальні 5 способі збільшення відсоткової ставки по депозитах

Як збільшити прибуток від депозиту в Україні

На даний момент середні відсоткові ставки встановлені на рівні 17-19% річних. Дані цифри є дуже не поганими не тільки для України, але й світу, велика конкуренція змушує банки збільшувати відсоткові ставки для залучення нових клієнтів. Але є декілька фішок, що зможуть збільшити прибуток від вкладу.

Користуйтесь програмами лояльності від банку

Слідкуйте за програмами лояльності у Вашому банку. Всі вміють рахувати гроші і менеджмент фінансової установи також. Враховую витрати на рекламу для залучення нового клієнта, можна надати маленьку надбавку і «втримати» старого.

Рекомендуємо почитати Відкрити депозит у банку. Найкращі варіанти депозитів у гривні

Середня надбавка за продовження вкладу може коливатись від 0.2-1% річних (до гривневих та доларових). Для прикладу Приватбанк пропонує клієнтам 1% річних додатково за пролонгацію депозиту строком на 3 місяці. Але тут потрібно уважно читати умови, деколи краще закрити повністю та відкрити новий депозит.

Розміщуйте велику суму коштів

Банківські установи зацікавлені у великих сумах вкладень від клієнтів і готові стимулювати вкладати більше. Для прикладу, Укргазбанк готовий додати 1.5% річних для вкладів більше 100 000 гривень, Креді Агріколь додає 0.25% річних для вкладів більш як 50 000 гривень.

Відкривайте депозити онлайн без відвідування банку

Майже всі фінансові установи мають у своєму арсеналі онлайн банкінг, де клієнт самостійно керує власними коштами з будь-якого місця (на смартфоні чи ноутбуці). За оформлення депозиту самостійно онлайн готові додати від 0.25 до 1.5% річних (уточнюйте всю інформацію у менеджерів установи).

Наразі такі бонуси до депозитів готові запропонувати «Мегабанк», «Креді Агріколь» та «Укр Сиббанк».

Користуйтесь сезонними акціями та спеціальними пропозиціями

Ще один спосіб здобути додатковий бонус до депозиту та отримати більший дохід. Багато банків надають певним соціальним групам надбавки від 0.2 до 1% річних (наприклад пенсіонерам).

Також оформлення депозиту на власний День народження може принести додатково 0.25-0.5% відсотків річних. Але це потрібно нову уточняти у представників, про терміти та умови (детальні).

Чому уточняти? Все просто, наприклад надбавка до депозиту у банку Форвард діє лише при оформленні у Ваш святковий день. У свою чергу, банк Креді Агріколь та УкрСиббанк надають місяць для оформлення після свята.

Як більше заробити на депозитах в Україні

Слідкуйте за конусною програмою від сайту «Мінфін»

Напевно кожен, хто цікавить фінансовою тематико, знає цей ресурс minfin.com.ua на якому можна підібрати вигідні пропозиції по депозитах та кредитам. Максимальна надбавка може складати 1.25% до вкладу.
Суть проста, із опису на самому порталі – при оформленні депозиту банк готовий платити комісійні за приведеного клієнта, і частину сайт готовий віддати як бонус клієнту. Для того слідкуйте за таблицею підбору та читайте умови.

Чи ви знали, що Депозити українців зросли на 7 млрд гривень із серпня 2019 року

Залишаєте заявку на сайті «Мінфіна», і після підтвердження повідомляєте про оформлення. Але це потрібно зробити не пізніше останнього дня місяця в якому було відкрито вклад.

Для довідки: сайти minfin.com.ua та finance.ua це все одна структура.

Наразі це все, що ми хотіли розповісти в даній статті. Про актуальність депозитів як способу заробітку можете почитати у наших інших статтях. І пам’ятайте, ми спеціалізуємось на темі заробітку та шукаємо нові цікаві методи та лайфхаки. Якщо є питання, пишіть в коментарях та підписуйтесь на сторінку у ФБ.

Від Specialist