І знову планується оновлення системи безпеки від ПриватБанку та Mastercard. Поведінкова біометрія для підсилення системи аутентифікації користувача. В сучасну епоху потрібно оновлювати методи безпеки даних.
Працювати дана новинка буде на платформі NuDetect. Закінчити всі тестування та запустити новинку планують до кінця 2019 року. Що це таке? При авторизації користувача у системі Приват24 (на дескоптній версії та мобільному додатку) будуть враховуватись поведінкові фактори.
Платформа NuDetect має опрацювати дані сотень сигналів – характеристики пристрою, поведінкові показники, біометричні тощо. Порівнює із даними користувача у попередніх сеансах.
Наприклад, Ви сьогодні авторизуєтесь на іншому пристрої, використовуєте іншу мову перегляду, швидше вводити текст чи навпаки, переглядаєте сторінку не так прискіпливо тощо.
Рекомендуємо почитати Вивести гроші з мобільного рахунку Київстар на карту ПриватБанку
Дана методика не новинка уже у світі. Компанія NuDetect працює із багатьма відомими компаніями та допомагає замовнику краще розуміти поведінку своїх користувачів в інтернеті.
Для користувачів не має щось змінитись кардинально. Вам потрібно виконувати все як і зазвичай. Всі дані аналізуються в реальному часі, та не зберігаються після авторизації, тому нічого не зможе потрапити до хакерів чи шахраїв.
Сама платформа NuDetect булла розроблена компанією NuData Security, а у 2017 році її викупив Mastercard. Постійно розвиваються продукти даної компанії у плані безпеки цифрових даний у сучасному світі.
Як повідомила керівник відділу digital Mastercard Наталія Кангіна – це дійсно оновлення системи Приват24 у плані безпеки користувачів та даних. Система має машинне навчання, створює у своєму віртуальному просторі про файл користувача, описує його поведінку більш як по 300 параметрам. Саме по цим даним система визначить онлайн – чи Ви дійсно клієнт чи це шахрай.
Цікаво знати Взяти кредит на покупку автомобіля від Приватбанку: особливості та розрахунки
Ну і трошки інформації про платформу NuDetect. Запроваджена вона вже у Північній Америці, Латинській Америці та Європі. Саме ця система наприкінці 2018 року у період активного шопінгу користувачів, допомогла виявити понад 1 млрд фіктивних цифрових операцій. Виявлено близько 99% шахрайських дій, а це зберегло понад 500 мільйонів доларів.