Вт. Тра 17th, 2022
ASKusers сервіс для аналізу сайту на юзабіліті

В процесі розробки сайту багато спеціалістів пропускають важливість зручності ресурсу для користувачів чи майбутніх клієнтів. Думаю говорити, що це вплине на майбутні прибутки компанії, говорити не потрібно. Кількість відмов користувачів, низький показник конверсії, часу проведеного на сайті і тп. Це все також вплине і на позиції по ключовим запитам.

В процесі проведення внутрішньої оптимізації важливо приділити увагу юзабіліті ресурсу (зручності використання). Звернутись за послугами аналізу до SEO компаній. У свою чергу вони проведуть аналіз статистики даних, відносно сласним стратегіям налаштування сайтів. Але чи ефективно це? Звичайно, але не на всі 100%.

ASKusers провести аналіз сайту

Другим варіантом може бути сервіс перевірки юзабіліті сайту за допомогою реальних користувачів, наприклад сервіс ASKusers – пропонує реальний результат! Будемо говорити прямо – це свого роду посередник між замовником та простим користувачем.

Одні платять за аналіз сайту, а інші отримають фінансові надходження за перегляд сайту, виконання завдань та відповідей на питання. Наприклад, на скільки Вам зручно використовувати фільтри підбору товару, скільки часу займає оформлення замовлення через кошик і тп.

Насправді це дуже важлива інформація, завжди є куди розвивати ресурс, самі маленькі дрібнички уже можуть знизити продажі на 3-5%, а в масштабах 200-300 замовлень з середнім чеком 500 гривень, хороша сума, погодьтесь.

Що потрібно для початку робот з сервісом аналізу сайту

1) Пройти відповідно реєстрацію за посиланням. Підтвердити реєстрацію і все можна починати роботу.
2) Створюєте свій проект, додаєте адресу сайту. Можна навіть вказати не шаблонні питання, а написати власні, що цікавлять понад усе.
3) Для шаблонних питань вкажіть категорію сайту (інформаційний, комерційний і тп), щоб вибрати вже готові питання зі списку.
4) Для кожного питання можна додати уточнення.
5) Вкінці видрати кількість асесорів (виконавців, по характеристиках, оплатити та запустити проект.

Всі результати будуть доступні для звантаження в панелі адміністратора, як тільки аналіз буде завершено. Даний сервіс ідеально підійде для замовників, які хочуть дізнатись більше про свій сайт, та зробити його кращим. Надіємось ця стаття буде корисною для Вас!

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *