Чт. Лют 22nd, 2024
використання фото для збільшення трафіку на сайт

Вітання всім користувачам, що слідкують за нашими оновленнями або просто знайшли статтю у пошуку. Наша рубрика присвячена SEO оптимізації та просуванні сайтів в інтернеті поповнюється новим матеріалом про важливість медіа матеріалів, а саме фото, для залучення трафіку на сайт.

Дуже часто користувачі використовують не лише звичайні текстові результати пошуку Google та Яндекс, але й по зображеннях для підбору потрібного товару у візуальному режимі. Ось чому потрібно приділяти особливу увагу медіа контенту.

Це допоможе збільшити відвідуваність вашого ресурсу та збільшити кількість заявок або лідів. Отож, читаємо далі основні наші рекомендації для залучення додаткового трафіку на сайт.

Подумайте над привабливістю контенту

На зображення людське око може реагувати по особливому, ми завжди шукаємо щось красиве або те що задовольнить наші очікування. Якщо Ваш сайт входить до ТОП 10 результатів пошуку Google то користувач може й не звернути увагу на Title сторінки із шаблонними текстами типу «купити».

Зовсім інше це використання хорошого, якісного фото, що буде максим максимально візуалізувати очікування користувача від інформації на сторінці. Враховуйте також, щоб маленький ескіз фото на мобільних пристроях був також хорошим.

Наприклад, користувач є фанатом Гаррі Поттера та хоче переглянути або ж купити книгу про «маленького мага». На першому результаті пошуку можемо бачити повноцінне зображення, а на другому обрізану обкладинку із книги. Питання: на який результат клікнули б Ви?

Як збільшити трафін на сайт через фото

Якщо Ви представляєте відомий бренд – додайте на сайті логотип у хорошій роздільній здатності та із можливістю завантажувати. Таким чином користувачі можуть використовувати його в своїх блогах, новинах, соціальних мережах тощо.

Оптимізуйте ім’я файлу фотографії

Ще один варіант, на які прості користувачі не звертають уваги. Адже додати до фото змістовні назви із ключами можуть не всі, а точніше не хочуть. Простіше набагато завантажити фото із крутої камери у форматі «IMG_075842» або «DSC112274», але це не є правильно.

Для того, щоб пошуковий робот краще розумів зміст Вашого сайту додавайте змістовну назву для малюнка. Наприклад, якщо це фото смартфона, тоді має звучати «смартфон МОДЕЛЬ та ХАРАКТЕРИСТИКИ.jpg» або іншого популярного формату.

Додати зображення до розширених результатів пошуку

Гадаємо вже не одноразово зустрічали, коли в пошуку Google на конкретний запит показується коротенький зміст та фото сторінки. Це називається розширений сніппет або нульова позиція.

швидкі результати пошуку із використання картинки

Такі швидкі відповіді покликані забезпечити конкретну відповідь на запитання, тому ре валентність тексту має бути дуже високою. Значно підвищити відсоток ймовірності потрапляння в цей блок можуть ключові запити які починаються словами: як зробити, що таке, скільки, де і як тощо.

Налаштування Smart Shopping в торгових компаніях Google Shopping

Немає наразі чіткої інструкції, що допоможе використати Google мініатюру зображення у пошуку, але є декілька речей, які по суті допоможуть збільшити шанси.

Використовуйте інформацію із сторінки інструкції довідки Google для підключення мініатюри на кожній сторінці. Також використовуйте формати популярної мікророзмітки для контенту.

Оптимізуйте фотографії для пошуку Google

Окрім назви для фалу зображення потрібно використати по максимуму. Наразі ми маємо на увазі атрибути тега <img> – Title та ALT. Серед багатьох популярних CMS двигунів для створення сайтів перший параметр заповнюється згідно чинної назви товару або заголовку статті автоматично, а останній відображається для користувачів, коли вимкнена можливість перегляду фото у браузері.

Нічого не зважає збільшити відсоток ключових запитів у текстовій інформації за допомогою атрибута ALT адже зазвичай він не показується на сторінці, тут можна вдало використати багато ключових запитів. Атрибут TITLE дуже часто відображається під фото.

Використовуйте одинакові медіа файли у просуванні

Фотографії у Google роблять пошуки більш очевидними та зрозумілими. Користувачі вже інтуїтивно можуть знати, що їх чекає на сторінці, коли натискають на зображення.

Старайтесь постійно використовувати всередині структури сайту та для компаній ремаркетингу у Google Ads чи Facebook одне і теж зображення. Коли користувачі бачитимуть уже знайоме фото, тоді швидше пригадають Ваш продукт.

використання фото для ремаркетингу

Використання візуального маркетингу було та залишається ефективними способом для впізнаваності бренду. Коли сайт займе лідируючі позиції у пошуку, тоді й фото будуть показуватись вище, але все потрібно робити в комплексі. Це дасть змогу збільшити відсоток клікабельності для ресурсу.

Рекомендуємо почитатиНалаштування Smart Shopping в торгових компаніях Google Shopping

Наразі це все, слідкуйте за нашими оновленнями стосовно інтернет маркетингу. Якщо виникли питання або потрібно замовити просування сайту, налаштування контекстної, медійної реклами у пошуку Google та Facebook, звертайтесь, будемо раді допомогти за помірними цінами. Досвід понад 10 років Інтернет маркетингу та стратегій розвитку проектів.

Від Specialist