Сб. Тра 25th, 2024
Сервіси для розкрутики акаунту Instagram

Що б Ви не продавали, в Instagram завжди знайдеться той, хто захоче це купити. А допомогти аудиторії «вийти» на Ваш товар і сторінку зможуть спеціальні сервіси. Вже не одноразово ми розповідали про можливості заробітку на сторінкі в Інстаграм, але є сервіси, що дададуть більше можливостей для ефективнішого результату.

Сервіс Instazood (Instagram bot)

Аби збільшити аудиторію, варто проявляти активність на інших сторінках: ставити лайки, писати коментарі. Проте для самостійного виконання такої роботи потрібно багато часу. Допомогти у вирішенні подібної проблеми може бот Instazood. Вам варто лише зрозуміти, за яким типом людей хочете стежити і почати роботу бота.

Він поставить таку кількість лайків, яку Ви йому вкажете. А ще допоможе керувати коментарями. Коштує такий помічник недорого: 14, 99 доларів за місяць роботи. Боти, які можуть планувати пости і допоможуть з коментарями – по 9, 99 долара.

Соціальна мережа Instagram дозволить отримувати додатковий прибуток показу реклами на IGTV

Сервіс Ingramer: аналіз даних

Він надає послуги блогерам та малим і середнім підприємцям. Насправді, Ingramer виконує багато функцій: це аналізатор профілю і хештегів, взаємодія з аудиторією, чат в Інстаграм, автоматичний обмін повідомленнями, публікації за розкладом та багато іншого. Ціна Ingramer коливається від 18 до 57 доларів за 30 днів.

Сервіс просування Інстаграм Ingramer

Сервіс Iconsquare: планування публікацій

Його дуже люблять агентства, адже він дозволяє стежити за кількома профілями одночасно. Iconsquare допоможе проводити аналітику, планувати публікації та інше. Мінімальна ціна продукту – 29 доларів в місяць.

Послуги із ручного просування на Social Flight

Ця програма може допомогти у «ручному» просуванні профілю. Вам потрібно лише повідомити інформацію про цільову аудиторію співробітникам компанії і вони усе зроблять за Вас. Ціни на послуги від 59 доларів в місяць. А за 149 доларів Ви отримаєте ще більше послуг, в тому числі і платних.

Social Flight сервіс просування

Сайт Ninja Outreach допоможе знайти аудиторію

Програма допоможе знайти тих людей, які Вам найбільш цікаві. Потрібно відфільтрувати учасників за темами, інтересами. Ви також зможете побачити адресу електронної пошти, що допоможе розширити межі клієнтів. Річна підписка вартує 49 доларів на 30 днів. Агентство ж має заплатити за послуги 150 доларів в місяць.

Ninja Outreach сервіс для просування в інстаграм

Сайт Social Blade надасть аналітику будь якого контенту

Ця програма може надати доступ до бази даних, яка покаже аналітику для будь-якого блогера, творця контенту. Програма є безкоштовною, якщо хочете отримати ще більше послуг, варто заплатити 3, 99 доларів.

Social Blade сервіс

Head Copilit – ще один чат бот

Бот допоможе Вам у ставленні лайків, буде стежити за певною аудиторію. Він вибере тих користувачів, які, можливо, захочуть взаємодіяти з Вами. Найцікавіше те, що цей бот зробить все аби Ваша поведінка буде максимально людською і Instagram не помітив нічого дивного.
Можна купити програму за 59 доларів на 30 днів, або преміум сегмент за 99 доларів на місяць.

Head Copilot сервіс

Instamber – налаштування стратегій

Програма допоможе зробити Instagram швидшим. З її допомогою можна визначити найбільш сприятливі стратегії ботів. Вони також можуть ставити лайки, відправляти смс, видаляти негативні коментарі.
Ціна – до 15 доларів в місяць.

Instamber Платформа для просування

Crowdfire – ефективний пошук

Він може допомогти знайти текст, зображення для мережі, хештеги, дає рекомендації для них. Усе це є безкоштовним. За 8 доларів можна придбати додаткові функції, наприклад бачити аналітику, автоматичні публікації і т.д.

Сервіс Crowdfire

HypeAuditor – всі дані аккаунту

Ця програма дасть інформацію про профіль в Instagram, причому будь-який.
Свій аакаунт можна відстежувати безоплатно. Проте якщо бажаєте відстежувати конкурентів, варто заплатити 299 доларів за 30 днів.

HypeAuditor сервіс для просування сторінки в Інстаграм

Всі ці програми допоможуть Вам якомога швидше набрати значну кількість підписників. Проте найбільш ефективним способом буде об’єднання всіх цих помічників.

Найкращий час для публікацій у Facebook та Instagram. Охопити максимум аудиторії

.

Від Specialist