Сб. Тра 25th, 2024
13 дивних професій світу

Нижче наведені професії не знайдете в переліку вакансій на українських сайтах. Хоча відповідно до закону економіки чим менша виставлена пропозиція, тим більше охочих працівників на неї відгукнеться. Представники цих професій непогано заробляють. Із перелічених вакансій не всі актуальні для України.

«Доїльщик змій»

Простіше кажучи це мисливці за отрутою змій. Ці особи дістають отруту змій, які є найнебезпечнішими у світі (кобра, гримуча змія). Таку отруту використовують для виготовлення протиотрути у лікарні та для лабораторних досліджень. Ціна на таку речовину становить близько 1000 доларів за 100 грам.

Подружка нареченої

Ця дівчина не відрізняється від звичайної дружки. Професійна подружка є більш корисною та діяльною у такий важливий, відповідальний та стресовий день, день весілля. Вона є особистим помічником нареченої, яка у ході дня вирішує проблеми, що виникають, прикрашає собою свято та й на фото гарно вийде. Дохід таких подружок становить від 300 до 2000 тисяч доларів.

Подружка нареченої професія та заробіток

Ридальник на похоронах

Це також є професією, професійно поплакати на похоронах і глибоко переконати усіх присутніх у своєму горі. В Англії одна із компаній, яка надає такі послуги оплачує працю фахівців близько 70 доларів за 2 години щирого співчуття та ридання.

Дивна професія плакальник

Переміщувач айсбергів

Після трагедії на Титаніку у 1912 році “переміщувач айсбергів” стала однією із професійних вакансій на ринку праці. Для цього створено спеціальний патруль міжнародного значення, який переміщається в океані та відслідковує траєкторію великих айсбергів, розробляє маршрути, які не заважатимуть курсуванню пароплавів. Якщо патрульною службою буде помічено, що айсберг несе небезпеку, то вони можуть його перемістити на безпечну відстань.

Випробовувальник особи

Ця вакансія звучить загадково, але насправді це просто фахівець, який має чутливі пальці, за допомогою яких водить по шкірі на обличчі та визначає ступінь результативності і впливу певного косметичного засобу чи станка. Посада передбачає собою заробіток близько 25 доларів за годину.

Цікаві 7 фактів із життя, які не залишать Вас байдужими

Серфінг для собак та посада інструктора

Не секрет, що серфінг є унікальним заняттям для людей і не кожному він дається. Але якщо Ви вмієте розсікати хвилями на дошці для серфінгу і Вам самотньо, найміть інструктора собачого серфінгу та привчіть до улюбленого хоббі свого пса. Займатися може одночасно і власник і улюбленець, а можна придбати окремі курси лише для собаки.

Серфінг для собак та посада інструктора

Живописець по «залишках» людей (праху)

Є люди, які після смерті близької людини не хочуть усвідомлювати і приймати цей факт. Вони не можуть змиритися із втратою, тому на згадку із праху померлого замовляють художникам картини чи ювелірні вироби. Картину можна зберігати вдома, а вироби ювелірів постійно з собою носити, при цьому не розлучатися із тим, кого вже немає в живих.

Професійний обнімальщик

Обійми зближують, приносять користь організму та викликають довіру. Є й така професія, фахівці якої крім фізиного контакту вступають в емоційний з особами, з якими обіймаються. Хоча обіймальщики стверджують, що це є мінусом їхньої роботи, оскільки забирає їх енергію та вимотує в процесі взаємодії. Дохід таких фахівців становить близько 80 доларів за годину обіймів із малознайомими людьми.

Професійний обнімальщик

«Придумувач передбачень»

Не часто в закладах можна у своїй страві виявити листівку із передбаченням. В Україні це не поширене явище, а ось за кордоном іноземці полюбляють сюрпризи. Такий задум передбачає собою особу, яка складає передбачення із вимогами дотепності та невичерпним оптимізмом.

Саме таке передбачення має сподобатися гостю закладу та не образити його. Фахівці такої справи в рік мають дохід близько 40 000 доларів.

Той хто придумає передбачення

 

Розцінювачі свіжості подиху

Робота таких фахівців передбачає участь в експерементах компаній, які займаються виробництвом ополіскувачів для ротової порожнини, льодяників, зубної пасти та жувальних гумок. Протестувавши продукцію оцінювачі дихання пишуть звіт, в якому детально описують свої відчуття від продукту та його ефективність.

Оцінити свіжість подиху людини професія

Дегустатор корму для собак

На таку посаду теж потрібні відповідні працівники. Щоб визначити привабливість смаку, який виготовляє фірма і яка поживна цінність корму. Продукт не ковтають, а лише пробують на смак.

Професія дегустор корму для собак

Черговий у черзі

У період розпродажів або у дні виходу новинок Apple у магазинах виникають черги та збирається натовп. Люди хочуть вихватити товар першими та переживають щоб їм вистачило. Оплата такої праці мінлива, але один любитель простоювання в черзі зізнався, що його дохід в тиждень складає близько 1 000 доларів.

дисвна професія постояти у черзі

Ідентифікатори статі птиці

На птахофабриках Японії та Англії завдання таких працівників полягає в тому, аби за своєю інтуїцією визначити стать крихітної птиці. Прислухатися можна лише до власного бачення. За рік дохід таких фахівців становить близько 60 000 доларів.

Ідентифікатори статі птиці

В наш час знайти роботу до душі важко, але коли вже це сталося, потрібно прикласти максимум зусиль аби розвиватися та просуватися у сфері, яка Вам близька. Як показує наша стаття вакансії є різні і якщо це приносить Вам заробіток, то не варто перебирати посадами.

7 речей, які варто тримати у секреті від усіх

Від Specialist