Нд. Лип 14th, 2024
Не вихваляйтеся про доброчинність

З давніх-давен країни Сходу славився дещо іншими поглядами та сприйняттям наволишнього світу, які є мало схожими на цінності Заходу.

Індійські вчені намагаються показати нам тонкість сприйняття та глибину світу через фундаментальне вирішення проблем життя.  Тому вони визначають 7 речей, які потрібно тримати в таємниці.

Плани на майбутнє

Не майте звичку ділитися своїми планами на майбутнє

Будь-яка справа починається з думки. Часто ми любимо ними ділитися з друзями. Хоча для нас ці думки можуть здаватися не ідеальними, але вони є вашими. Розповідаючи про них іншим Ви піддаєте себе критиці, в результаті чого можете збитися з правильного шляху.

Не вихваляйтеся про доброчинність

Одна добра справа породжує іншу. Вихваляючись про скоєння благодійності, Ви втрачаєте всю значимість та красу своїх дій. Робити добрі справи похвально, але дотримуйтеся їх у своєму серці. Вони будуть вашим особистим здобутком та скарбом. А винесення їх на всезагальний розсуд, вони втрачають свою силу.

Проблеми обговорення

Обговорення особистих проблем – порушення особистого простору

Немає людей ідельних. Усі ми маємо власні проблеми. У когось порушення сну, комусь важко з харчуванням, але ці проблеми є частиною Вашого особистого життя. Обговорення їх з іншими не завжди правильно. Варто зосередитися чи це дійсно важливо для Вас та звернутися до лікаря, психолога, соцпрацівника, до тих, хто є компетентним у певному питанні.

Героїзм та мужність

Героїзм та мужність – риси не для слабаків

Та це не привід ними хизуватися. Кожного дня можна стикнутися з подіями, які вимагають конкретних дій від нас, не завжди ми готові до цього. Проте, потрібно зібратися й проявити сильні сторони свого характеру.

Духовні знання

Духовні знання

Всі люди у щось вірять. Істинні духовні знання не купиш на прилавках в магазині чи дорогому супермаркеті. Проте не варто нав’язувати свої духовні теорії  іншим. Це Ваш істинний скарб. Ви можете поділитися думками або заради добра для інших, але тоді коли Вас просять про це.

Сімейні проблеми

Сімейні проблеми не варті чужої  уваги

Сім’я – це фортеця, у якій ми повинні відчувати себе найбільш захищеними. Сімейні проблеми теж є у кожній родині, але Ви втраттеи родинний зв’язок коли говорити про них будете стороннім людям. Будуйте діалог, наберіться терпіння. За винятком є обговорення подій в сім’ї зі спеціалістами (лікар, психолог).

Осуд та плітки

Осуд та плітки відбирають нашу енергію

Всі ми прості люди і засуджувати інших чи пліткувати за їх спинами залиште іншим. Мудреці вважають, що люди, які пліткують та говорять погані речі ні чим не відрізняються від тих, хто приносить бруд у будинок, не розуваючись у ньому.

Добро починається з нас. Тому давайте робити світ прекраснішим, наповнювати його любов’ю та творити добрі справи.

Додавайте сайт у закладки та підписуйтесь на нас у Facebook. Як що маєте можливість – підтримайте проект фінансово. Гарного дня! Будьте здорові.

Читайте також: Цікаві 7 фактів із життя, які не залишать Вас байдужими

 

Від Specialist