Вт. Чер 18th, 2024
Цікаві 7 фактів

Людська уява безкінечна, а все тому, що в світі стільки всього цікавого, багато того, що хочеться дізнатися. Дещо підштовхує нас на експерименти, а окремі факти нас просто шокують.

Ананас стає солодшим за допомогою солі

Любителі ананасів вірять, що це фрукт, який сприяє схудненню. Їх потрібно вибирати стиглі (такі вони, коли від плоду йде приємний, властивий йому аромат). Але якщо говорити про ананас з сіллю, то сам він не стає солодшим, все залежить від нашого сприйняття смаків.

Ананас та сіль

Харчовій солі властиво знижувати гіркуватий смак у продуктах, це відбувається й з ананасом. В процесі його поїдання в мозок не надходить інформація, що їмо гірке, тому організм автоматично дає можливість краще ним насолодитися.

Під час сну люди не чхають

Мозок людини під час сну блокує рефлекс до пчихання. Сон — це природний стан людського організму, який є протилежним активності й послідовним станом, події з якого людина здатна запам’ятати — сновидіння.

Під час сну люди не чхають

 

І навіть якщо у повітрі щось літає (пил, шерсть чи у вас алергія), Ви неухильно прокинетеся щоб пчихнути. Після цього сон продовжиться.

Кубик Рубік

Після свого винаходу Ерно Рубік ще місяць вчився його збирати. Він був професором архітектури та хотів вигадати навчальний інструмент, так і вийшов кубик Рубіка. Щоб його скласти потрібно час та терпіння. Саме це допомогло винахіднику. І хоча Ерно витратив місяць на його складання, рекордсмени на сьогоднішній час — менш як 4 секунд.

Кубик Рубік

ДНК людини схожа до банана

Банан дуже корисний фрукт і зручний в дорогу, але водночас може бути важким для організму людини. Нас не дивує схожість по ДНК з шимпанзе на 96%, але вчені не зупиняються на досягнутому. Тому дивовожним фактом є те, що людина та банан мають схожість ДНК на 60 %.

ДНК людини схожа до банана

Виграти у лотерею чи пережити удар метеориту?

Люди часто скаржаться, що виграти у лотерею важко. Це ігри для везунчиків. Через них можна спробувати свій успіх. Проте за даними вчених вірогідність загинути від падіння на Землю метеорита більша ніж Ваш виграш у лотерею. Оскільки у лотереї Ваші шанси від 1 до 195 000 000, а падіння інородного тіла на планету (комета, метеорит) від 1 до 1 600 000.

Рекомендуємо статтю: 5 хобі які можуть перетворитись у ваш прибутковий бізнес

Виграти у лотерею

Не поспішайте у кафе замовляти лід

Не за горами літо, спека та бажання освіжитися через вживання напоїв. Але й відомо те, що холодні напої ще більше викликають спрагу. Та й під час перевірок у 6 з 10 кафе у льоді виявили більше шкідливих бактерій ніж у воді з крана в туалеті того ж самого кафе. Чому так, загадка. Але як варіант це через те, що туалети прибирають частіше та регулярніше, а ось промиванню машин для льоду надають меншого значення.

Не поспішайте у кафе замовляти лід

Тривалість між народженням близнюків

У природи своя стихія, і як має бути мало кому відомо. Так, Марії Елліот бувши вагітною близнючками вдалося народити одну доньку — Кеті на 4 місяці раніше за іншу. На щастя друга донька Емі, змогла лишитися в утробі матері ще на 3 місяці та з’явитися також повноцінно на світ. Різниця між дівчатками 87 днів. Проте, вони ростуть у щасливій родині на радість батькам.

Тривалість між народженням близнюків

Життя на Землі існує давно, близько 3,8 млрд років. Щось змінюється у природі, якісь риси під її дією змінюються у нас. Розвиток не стоїть на місці. Наше завдання йти в ногу з часом. Чому вірити, а що пропускати повз вух це виключно залежить від Вас самих.

Цікаво знатиЧому подорожувати корисно та вплив на розвиток особистості

Від Specialist