Чт. Лют 22nd, 2024
Куди інвестувати гроші під час кризи для отримання прибутку

Сьогодні дуже багато розмов про можливу фінансову кризу та дефолт України. Ми беремо нові кредити у міжнародних організацій для погашення старих боргів. Звичайно, економіка переживає не найкращі часи, кожного року у грудні ми чекаємо курс долара по 30 гривень, але все не наступає.

Наприклад, у період кризи 2008 року один маловідомий виробник хімії Reckitt Benckiser зміг отримати прибуток у розмірі 373 мільйонів фунтів за один квартал. Тут се просто: люди почали більше перебувати вдома та прибирати у помешканні. Саме тому товари компанії стали дуже затребувані.

Тому криза не завжди співзвучно із банкротством та втратами. Якщо грамотно розрахувати інвестиції у потрібні напрями, тоді вдасться берегти кошти від економічних процесів та примножити.

Потрібно також розуміти, що криза не вічна. Зроблені інвестиції цей період можуть стати хорошим джерелом додаткового прибутку у майбутньому.

інвестиції під час кризи власних коштів

Отож куди ми рекомендуємо класти кошти під час кризи

Як і раніше, рекомендуємо розглянути інвестиції в нерухомість. Перевага цього напрямку в тому, що різкі коливання в цьому напрямку відбуваються досить рідко, і великі скачки можна передбачити.

Навіть в найбільш скрутні часи нерухомість представляла собою хороший фінансовий актив. Якщо ж інвестиція зроблена у «підходящий момент», тоді після кризи можна отримати хороші прибутки.

Іншим варіантом інвестицій можуть стати дорогоцінні метали. Тут потрібно розділити на три напрямки: у ювелірні прикраси, золото та металевий рахунок. Останній представляє собою звичайний банківський рахунок, тільки валютою виступає срібло, золото, паладій або платина.

Що на рахунок золотих злитків. Для тих, хто планує заробити на перепродажі мусимо повідомили, що вартість покупки та продажу відрізняється. Тобто ціна може знизитись після кризи на половину.

Заробити на інвестиціях в золото

Щодо варіанта інвестиції у дорогоцінні метали, то найкращим буде антикваріат. В період кризи можна купити його за ціною значно нижчій від реальної ринкової. Окрім того, антикваріат кожного року дорожчає незалежно від ситуації економіки (тут вирішальним фактором є час). Середня вартість предметів може рости в рік до 20-30%.

Рекомендуємо статтю: Джерела пасивного доходу. Як отримати пасивний дохід в Україні

Не забуваємо про історію спочатку статті, цікавим будуть інвестиції в акції компаній. Саме завдяки аналізу ринку розбагатіли в короткий термін інвестори Reckitt Benckiser. Якщо ж Ви помилитесь із вибором, то буде висока ймовірність втратити кошти через банкрутство.

Наприклад, для ситуації із коронавірусом надійними інвестиціями виступили компанії, що займаються споживчими та медичними товарами, наданням комунальних послуг.

Також хорошу перспективу мають акції технологічних компаній, що можуть пережити пандемію без великих втрат.

Якщо говорити про банківські вклади (депозити) тут уже існує нехороша тенденція банкрутства із пострадянського періоду. Розміщення довгострокових вкладів не завжди є вигідно. Існує ризик, що інфляційні процеси можуть «з’їсти» усі відсотки із прибутку, а також ризик повного банкрутства банку.

Отож, аналізуючи потреби рину у різних ситуаціях можна покращити власне фінансове становище у майбутньому, та вдало вкласти кошти сьогодні. Не піддавайтесь ажіотажу та перевіряйте всі інвестиційні напрямки на рентабельність. Вкласти кошти завжди краще, ніж тримати «під матрасом»

Рекомендуємо прочитати статтю: Заробіток на ПАММ-рахунках. Отримати фінансову винагороду для ледачих

Від Specialist