Нд. Кві 14th, 2024
Киев камеры

Міська влада Києва закупила 400 відеокамер із функцією виміру температури та розпізнавання обличчя для жителів та гостей столиці. Дані пристрої, які закупили за 65 мільйонів гривень, почнуть виявляти потенційних носіїв корона вірусу (головний симптом це підвищена температура тіла).

Міська влада Києва закупила 400 відеокамер із функцією виміру температури

Уже із 25 квітня дані просторі мають бути встановлені на вулицях Києва. Це IP камери Hikvision DS-2TD1217B-6/PA (дані аукціону на Prozorro). Дані моделі можуть вимірювати температуру тіла із точністю до 0,5°C в робочому діапазоні від 30 до 40°C. Якщо буде виявлено підвищення, тоді спрацює аудіо сигналізація.

 

Пристрій має здатність поєднувати оптичне та теплове зображення, а також розпізнає обличчя особи. Для точного вимірювання потрібно перебувати у діапазоні дії близько 1 секунди. Вона здатна працювати одночасно із декількома особами.

Всі нові камери будуть під’єднуватись до системи відео нагляду «Безпечна столиця». Дані будуть передаватись у режимі реального часу на сервери, опрацьовуватись та зберігатись.

Цікаво знатиКурс долара в Україні розвернеться у протилежному напрямку: прогнози аналітиків

Планують покращити цим нововведенням виявлення осіб, які мають ознаки корона вірусної інфекції у місцях скупчення (супермаркети, аптеки тощо). Окрім того, дані про порушників карантину будуть передаватись правоохоронним органам (особливо для осіб, о мають знаходитись на самоізоляції).

Від Specialist