Чт. Лют 22nd, 2024
Додаток Kyiv Smart City отримав нові функції: платіжні системи, зберігання авто на штраф майданчику

Додаток Kyiv Smart City отримав нові можливості та функції, включно із можливістю здійснювати покупку проїзний, оплатити термін зберігання автомобіля евакуйованого на штрафмайданчику із підтримкою сервісів Google Pay та Apple Pay.

Здійснити покупку проїзного можна наступний місяць або його частину, із фіксованою кількістю поїздок або безлімітом. Оформити замовлення на проїзний на наступний місяць можна уже із 24 числа попереднього, на половину – із 14 числа. Для цього розділі «Деталі карточки» обираємо пункт «Купити проїзний на…», після обрати потрібний тариф із врахуванням потрібної кількості поїздок.

Нові можливості Kyiv Smart City

Якщо користувач вичерпав кількість поїздок раніше терміну використання, тоді можна купити додаткові або замовити проїзний ще раз. Окрім того, для мобільного додатку Kyiv Smart Card доступний особистий баланс «Гаманця». За ці кошти користувач може купити QR-квиточки або ж замовити інші послуги.

Як уже зазначили спочатку статті, власники транспортних засобів можуть оплатити їх зберігання додатково через додаток, якщо не встигають забрати у визначені терміни. Також проплатити можна в той період, коли авто знаходиться на стадії повернення (після сплати основного штрафу, евакуації та зберігання), але ще знаходиться фізично на штраф майданчику.

ПриватБанк повідомив про нову схему шахрайства: дзвінки з номерів банку

Для цього можна використати нову кнопку внизу біля інструкцій «Доплатити за зберігання». Після натискання на моніторі з’явиться форма, де потрібно вказати потрібну дату повернення, система підрахує суму, вибрати зручний спосіб оплати.

Для зручності можна переглядати деталі евакуації транспортного засобу, а саме фото із місця скоєння порушення, натискаємо кнопку «Доказова база». Це значне розширення було анонсовано раніше, коли зимою додали можливість аутентифікації через Face ID та Touch ID. Завантажити додаток Kyiv Smart City можна за посиланнями для Android и iOS.

Від Specialist