Сб. Тра 25th, 2024
Шахраї телефонують від номеру ПриватБанку

Скільки історій Ви вже чули про шахрайство із банківськими картами та дзвінками «від працівників фінансової установи». Про це вже знають всі, але шахраї також розвиваються та створюють все нові схеми для можливості заволодіння Вашими коштами.

Про одну із таких нових схем шахрайства розповіли представники ПриватБанку. Клієнтові телефонують аферисти із номеру телефону +380567161131 та повідомляють що із його карти намагались списати кошти, але дану дію було заблоковано із міркувань безпеки. Тепер Вам потрібно вказати дані карти для зміни CVV2 коду (він міститься на звороті пластику).

Тут проблема дійсно в тому, що номер телефону +380567161131 належить ПриватБанку, але його використовують на приймання дзвінків тільки. Коментар від представників фінансової установи: «Якщо Вам телефонують із вказаного номеру телефону не відповідайте, це шахраї».

Ми повторно хочемо нагадати всім читачам, що працівники банку ніколи не телефонують самостійно та не присилають смс повідомлення із вимогою вказати чи заповнити анкетні дані карткового рахунку, пароль до приват-24, або паролі із СМС. Всі ці дані є конфіденційними, а тому не мають розголошуватись третім особам.

ПриватБанк запустив безконтактні кредити за допомогою смартфонів

Від Specialist