Пт. Кві 19th, 2024
ТОП 10 Найбільш популярних месенджерів України та світу

На сьогодні у світі для обміну швидкими повідомленнями існує велика кількість месенджерів. Можна виділити відразу декілька популярних: Viber, Facebook Messenger тощо. Але й існують інші, призначені для любителів спілкування, геймерів, із посиленою безпекою та шифруванням.

Месенджери – це окремий додаток для миттєвого обміну повідомленнями (онлайн-чату), що передає символи у режимі реального часу. В період здорожчання тарифів на відправлення смс повідомлень операторами мобільного зв’язку відбувся сплеск попиту на безкоштовні додатки.

Переваги таких програм у можливості надсилання звукових повідомлень, створення групових чатів, прикріплення документів та графічних об’єктів.

Переглядаючи статистичні дані сервісу Statista.com на кінець квітня 2020 року месенджер WhatsApp займає лідируючі позиції. Кількість користувачів, що встановили програму більше 2 мільярдів у світі. У лютому 2014 року соціальна мережа Facebook придбала цей додаток за 19 мільярдів доларів.

популярні месенджери у світі

Топ 10 популярних месенджерів 2020 року

  • Месенджер WhatsApp – налічує 2 млрд. користувачів;
  • Месенджер Facebook Messenger – використовують 1,3 млрд. користувачів;
  • Месенджер WeChat – 1,165 млрд. користувачів;
  • Месенджер QQ – використовують 731 млн. користувачів;
  • Месенджер Telegram – скачало 400 млн. користувачів;
  • Месенджер Snapchat – 398 млн. користувачів;
  • Месенджер Discord – 300 млн. користувачів;
  • Месенджер Viber – 260 млн. користувачів;
  • Месенджер Line – налічує 250 млн. користувачів;
  • Месенджер Skype – використовує 50 млн. користувачів;

Ось так виглядає рейтинг найпопулярніших месенджерів 2020 року. Далі по кожному варіанти пройдемось детальніше та розповімо про особливості та переваги використання.

Месенджер WhatsApp

Додаток WhatsApp використовується у більше ніж 180 країнах світу та допомагає користувачам обмінюватись текстовими та графічними повідомленнями. На початку його використовували суто для спілкування із рідними та близькими, потім за стосунок почав активно використовувати бізнес. У світі всього 25 краї, де додаток WhatsApp не займає лідируючі позиції.

Багато коштів розробниками WhatsApp вкладається у створення бізнес-платформи. Для підприємців буде доступний належний профіль із можливістю підтримки клієнтів, користувачі зможуть оперативно дізнаватись про оновлення асортименту тощо.

якій додаток використовують для спілкування у світі

Для малих та середніх підприємств створено додаток WhatsApp Business, а вже великі користуються WhatsApp Business API. Даний напрямок приносить мільярдні прибутки та стрімко розвивається.

Facebook Messenger

Другий за популярністю месенджер у світі, який активно використовують 1.3 мільярді користувачів. На перших етапах свого розвитку він функціонував лише усередині Facebook спілкування, пізніше (із 2011 року) розробники перетворили його у окремий додаток та збільшили можливості.

Компанії можуть активно використовувати чат боти для спілкування із клієнтами, рекламувати продукти, відправляти інформацію тощо. Все це допомогло бізнесу через Facebook Messenger активніше контактувати із клієнтами. Пропонуємо ознайомитись із цікавою статтею про 7 успішних варіантів використання Fb Messenger для маркетингу.

Месенджер WeChat

WeChat месенджер використовують понад 1.165 мільярди користувачів. Так як і два попередніх додатки він пройшов розвиток від програми для обміну повідомленнями, до універсальної платформи.

Окрім спілкування між собою користувачі успішно здійснюють онлайн-покупки, проводять платежі та грошові перекази, бронювання таксі та багато іншого. Великою популярністю WeChat користується в Китаї та країнах Азії. Тому для розвитку бізнесу у цих регіонах потрібно віддати перевагу саме цьому месенджеру, так як інші медіаплатформи заборонені (наприклад faccebook).

Месенджер QQ

Ще одна популярна платформа для швидкого обміну повідомленнями QQ, яка налічує 731 мільйонів користувачів. Як і попередній варіант, дуже популярна серед китайських користувачів, але використовується у 80 інших країнах та має переклади.

Окрім повідомлень платформа QQ дозволяє користувачу прикрасити свій аватар, переглядати онлайн фільми, грати в онлайн-ігри, оплачувати покупки, здійснювати платежі або вести всій блог.

Месенджер Telegram

Месенджер Telegram використовують більше 400 мільйонів користувачів по всьому світу. Пр функціоналу він схожий на більшість популярних месенджерів. Його переваги у шифруванні та підвищеній безпеці інформації.

Великі бренди можуть використовувати Telegram кількома способами: надання підтримки «віч-на-віч», створювати чат-боти для спілкування та продажу товарів, функція Telegram-каналу дозволить бути в курсі всіх новинок для підписників.

Месенджер Snapchat

Месенджер Snapchat налічує більше 398 мільйонів користувачів. Найчастіше його використовують жителі США для обміну повідомленнями. Використовують короткі відео кліпи, повідомлення із фото, що користується популярністю серед підлітків.

Згідно з статистикою на весну 2018 року близько 41 відсотка підлітків вважали Snapchat найважливішим месенджером у США. Згідно з прогнозом, користувачів до 2023 року збільшиться на 78,1 мільйона із 80 мільйонів.

Месенджер Discord

Додаток Discord об’єднує 300 мільйонів користувачі по всьому світі. В основному поширений серед геймерів. Дозволяє здійснювати спілкування в чаті, здійснити відео та аудіо дзвінки, як і більшість месенджерів, але розробники «наділили» його багатьма додатковими функціями, що роблять його ідеальним для аудиторії.

Можна використовувати загальнодоступні повідомлення та миттєві, організовувати гільдії, надавати спеціальні ролі на серверах, переглядати у які ігри грають користувачі тощо. Все це робить додаток Discord ідеальним для використання геймерами у світі.

Месенджер Viber

Більше 260 мільйонів користувачів використовують Viber у світі. Функціонал додатку дуже схожий на вище згадані WhatsApp і Messenger. Додатково можливо надсилати медіафайли, групові дзвінки, ділитись файлами, стікерами, gif-анімаціями тощо.

Великі можливості надіє Viber для власників бізнесу. Вам доступна покупка реклами, просувати власний бренд із допомогою наклейок, переказувати кошти, показувати власні товари у розділі покупок.

Додаток Line

Даний месенджер вподобали більше 250 мільйонів користувачів. Дуже популярний у країнах Азії, дає змогу використовувати наліпки та різні кумедні речі.
Месенджер Line одночасно поєднує у собі деталі дизайну та функціональності Skype, Facebook та Twitter. Дає змогу використовувати різні групові чати, запис голосових повідомлень, надсилання мультимедіа тощо.

Месенджер Skype

Використовують Skype понад 50 мільйонів користувачів у світі. Це дійсно стара класика відео дзвінків та текстових повідомлень, як «застала динозаврів».

Зміни торкнулись і месенджер Skype. Розробники оновили дизайн, зробити роботу його зручнішою, в тому числі на мобільних пристроях. Окрім відео дзвінків та миттєвих смс можна використовувати прикольні рухомі смайлики та кумедні Gif-анімації.

Популярні месенджери у США

Зі статистики на кінець вересня 2019 року тої ж компанії бачимо, що мешканці США найбільше користуються facebook Messenger (налічує близько 106 мільйонів унікальних користувачів).
На другому місці знаходиться Snapchat з аудиторією у 45,98 мільйона. Окрім цього, facebook Messenger залучив 57% мобільної аудиторії на той же період.

На фото показано рейтинг популярних месенджерів в США

Популярні месенджери в Україні 2020 року

Переглядаючи статистичні дані вже іншого проекту Kantar CMeter, що показує рейтинг популярних месенджерів в Україні, можемо заявити: перше місце впевнено отримує Viber, друге – Facebook Messenger, третє – Telegram, а четверте – WhatsApp.

Рейтинг популярнихмобільних додатків в Україні.

Останні дослідження компанії Picodi свідчать про збільшення рейтингу відеомессенджера Zoom. Це пов’язано із пандемією коронавірусу та збільшення потреби у дистанційній роботі працівників, проведення нарад тощо.

месенджери, найпопулярніші месенджери в світі, топ 5 месенджерів, топ месенджерів, популярні месенджери, які є месенджери, рейтинг месенджерів в україні, українські месенджери, рейтинг месенджерів, месенджерів, найпопулярніші месенджери в україні 2023

Загалом додатком Zoom активно користуються 14 країн у світі: Україна, Молдова, північ Європи, країни Балтії. Skype користуються більше у Греції, Польщі, Словаччині, Угорщині.

Наша стаття реально показує — світ поступово відходить від СМС та MMS повідомлень, їх налаштувань у телефонах. Навіщо переплачувати та робити додатковий дохід для мобільних операторів, месенджери розширюють можливості.

Але головною проблемою стає захист особистих даних користувачів. Отож, старайтесь для цього використовувати спеціальні закриті канали.

Від Specialist