Сб. Тра 25th, 2024
замовити туристичний тур від туроператора

Обравши тур для Вашої поїздки виникає питання про оплату туроператору та різного роду нюанси, які хвилюють туристів. В нашій статті ми внесемо ясність щодо питань, які найчастіше цікавлять в ході оплати подорожі.

Чи здійснюється оплата туру у євро чи доларах?

Коли ми звертаємося за допомогою вибору туру до турагентств нам озвучують вартість путівки в іноземній валюті, зазвичай або в євро або у доларах. Тому при оплаті й виникають зайві питання, в якій валюті оплачувати: в тій, яка була озвучена (в іноземній), у гривнях, і якщо у національній валюті, то за яким курсом?

інформація для туристів

Якщо звернутися до Законів України, то оплата туру в іноземній одиниці у нас заборонена.

Виникає питання, чому ж співробітники агентства озвучують нам ціни у валюті? На жаль із постійною зміною курсу валют, у нас в країні. Для зручності клієнта вартість туру оголошують одразу, а оскільки вибір поїздки зазвичай не простий та інколи займає по декілька днів, то й ціна туру щодня змінюється разом із курсом валюти у гривнях.

Оплата обраного Вами туру здійснюється у гривнях за курсом турагентства (комерційний курс туроператора) станом на той день коли Ви купуєте тур або підтверджуєте свою заявку на поїздку.

Чому подорожувати корисно та вплив на розвиток особистості

Як розуміти поняття “комерційний курс туроператора”?

Туроператори це великі туристичні мережі компаній, які не працюють напряму з туристами, а через турагентство. Саме туроператори підписують контракти з готелями, авіакомпаніями, які потім пропонують увазі подорожуючих.

оплата турів для подорожі

Турагентства це також учасники туристичної мережі, але вони тісно співпрацюють з туристами. Мета працівника агентства визначити потреби та побажання подорожуючих. Обрати тур, готель, місце з усіма вимогами клієнта , прийняти оплату за поїздку, видати необхідні документи та повідомити туристів про зміни у часі вильоту.

Тому туроператори самі встановлюють свій внутрішній курс валюти. Він кожен день змінюється. Але цей курс доступний на сайті туроператора.

Завищений курс у туроператорів

Таким чином вони страхують себе від коливань валюти в державі щоб розрахуватися з контрагентами. А також у зв’язку із високими ризиками в умовах нестійкої економічної та фінансової системи в Україні, у цей курс закладено комісію за купівлю валюти та витрати, які несе туроператор за переказ коштів іноземним партнерам.

оплатити туристичний тур для полорожі особливості

Чи можна оплачувати тур частинами та по якому курсі?

У багатьох туроператорів є послуга оплати туру частинами. Схема наступна: перший внесок за актуальним курсом в день оплати поїздки, далі сума боргу фіксується у валюті, а залишок оплачується по курсу дня, коли оплачуєте всю суму. Можна забронювати поїздку та внести перший платіж, решту суми за домовленістю донести.

Єгипет оновлює візи для туристів із 2020 року. Туристичні візи в Єгипет

Часто подорожуючі туристи в курсі таких правил та звикли до них, а новачки мають ознайомитися з подробицями оплати. Не поганим варіантом є наша стаття ;).

 

Від Specialist