Пт. Кві 19th, 2024
Просування сайту вічними посиланнями та статтями prposting.com

Вітаємо Вас на сторінках нашого блогу. Продовжуємо цикл статей присвячених SEO оптимізації та просуванні сайтів в інтернеті та розповідаємо про дієві методи та інструменти, що стануть у пригоді для початківців та професійних спеціалістів.

Ми не одноразово згадували метод нарощення кількості посилань на сайт різними методами, але найефективніший метод поки лишається – використання бірж посилань, які поєднують вебмастерів та SEO оптимізаторів, отримуючи відсоткову винагороду. Окремо хочео підкреслити – це український проект!

Вчергове нагадаємо, що у матеріалах дадається виключно наше бачення та багаторічний досвід, а невміння правильно користуватись цим інструментом може привести до проблем із сайтом, позиціями у пошуку тощо.

У даній статті повідомимо про особливості біржі вічних посилань та просування сайту статтями https://prposting.com яка налічує на момент написання статті майже 4500 якісних майданчиків для розміщення вічних посилань із понад 170 країн. Чудово підійде для SEO просування на СНГ та європейський ринок. Про її можливості, реєстрацію та особливості роботи поговоримо далі.

Як правильно зареєструватись на біржі prposting.com
Як правильно зареєструватись на біржі посилань prposting.com

Починаємо роботу на біржі prposting.com, реєстрація

Якщо у Вас уже є акаунт на даній біржі, то можете сміливо пропустити цей розділ, якщо ні – тоді переходимо за посиланням для реєстрації на сайті prposting. Все дуже просто та скорочено, вводимо Прізвище та Ім’я (думаю краще вказати реальні, щоб потім із оплатами не виникало проблем), вводимо Email адресу вірну та актуальну (туди надійде лист із посиланням для підтвердження акаунту), ну останнє – придумайте пароль, тиснемо кнопку “Реєстрація” та переходимо до поштового акаунту, лист надійде маже миттєво. У ньому переходимо за посиланням, ось і все. Реєстрація зайняла не більше 2-3 хвилин, супер!

Створюємо перший проект та готуємо контент для розміщення

Початок роботи на біржі потрібно із створення нового проекту. Тиснемо відповідну кнопку «Створити проект». Вводите назву, web адресу сайту та зручну валюту для розрахунку (на сьогодні доступно 7 шт). Можна продовжити пунктом зарахування коштів на рахунок, щоб було за що купувати розміщення, але це можна лишити на останок.

Як почати роботу на біржі посилань для просування сайту статтями, prposting, лучшие биржи ссылок для продвижения сайта, где купить ссылки для продвижения, біржа посилань, купить вечные ссылки для продвижения сайта

Далі потрібно підготувати контент який будемо розміщувати на сайтах партнерів. Готуємо статті із такими мінімальними характеристиками: від 300 слів, та не більше 4 посилань в одному матеріалі. Зазичай можна орієнтувати на 2-3 посилання із статті розміром 3000 символів без пробілів.

Рекомендуємо не економити на контенті та його якості, адже майже всі донори на біржі посилань мають хороші показники якості та відвідуваності, що дасть додатковий результат не лише у просуванні сайту, але й у Іміджевій та брендовій рекламі.

Де брати статті для роботи на біржі посилань?

Перший варіант – готувати самостійно, адже саме власники бізнесу та люди які «в темі» на досвіді пишуть дуже якісні матеріали, помилки граматичні може поправити коректор. Це не є критично. Головне буде максимально тематично.

Другий варіант – замовити серію статей у професійних копірайтерів. Попередньо ознайомивши із тематикою, сформувавши технічне завдання. Можна робити рерайти із уже існуючих матеріалі Вашого сайту. Можемо порекомендувати біржу фрілансу Фріласхат, де досить багато спеціаліст у різних сферах, проходить реєстрацію та формуйте завдання, обирайте виконавця. Детально ми описали роботу та особливості тут.

Третій варіант – замовити тексти для просування статтями уже на самому сайті https://prposting.com пакетно. Команда професіоналів проаналізує тематику та Ваші побажання, напише хороші тексти із органічно вставленими посиланнями на сторінки та розділи сайту.

Біржа для просування сайту статтями prposting.com, prposting, лучшие биржи ссылок для продвижения сайта, где купить ссылки для продвижения, біржа посилань, купить вечные ссылки для продвижения сайта
Замовити статтю на біржі посилань prposting.com

Для цього потрібно натиснути жовту кнопку «Замовити статтю», у Вас відкриється форма із такими полями: тема статті, опис (вкажіть що врахувати, особливості), формат – стаття, мова матеріалу, кількість слів, посилання (анкори та тексти), кількість матеріалів та до якого проекту віднести.

Просування сайту статтями на біржі посилань prposting.com, prposting, лучшие биржи ссылок для продвижения сайта, где купить ссылки для продвижения, біржа посилань, купить вечные ссылки для продвижения сайта

Далі потрібно відразу оплатити ваше замовлення, сума має бути заведена на баланс (наприклад зручно платити із карти Visa тощо). Менеджер проекту почне аналізувати та виконувати завдання, про перебіг процесу можна слідувати у особистому кабінеті, додаткові листи надсилаються на Email.

Готуємо статті для розміщення на біржі посилань

Додаємо наші тексти до списку на розміщення. Переходимо до у лівому меню на пункт «Статті» та тиснемо «Створити нову».  Формат розміщення стаття на біржі посилань підходить для більшості текстів, окрім азартних ігор та ставок на спорт.

Як додати статтю для просування сайту на біржі посилань prposting.com
Додати нову статтю на біржі посилань prposting.com

Вказуємо потрібний заголовок до тексту, вставляємо саму статтю у поле нижче. Краще всього розділити текст на кілька розділів із змістовними заголовками. Додається можливість розмістити фото, відео яке підтягнеться через посилання. Це не тільки зробить статтю для просування сайту інформативнішою, але й змістовнішою та красивою. Стосовно кількості посилань у тексті – біржа посилань prposting.com дозволяйте вставити не більше 4-х посилань, але ми б рекомендували не більше 2-х у матеріалі до 3000 символів, щоб між ними було мінімум 500 символів.

Пошук та аналіз донорів для розміщення на біржі посилань

Далі перейдемо до основного ключового процесу у просуванні сайту статтями на біржі посилань – пошук, аналіз донорів для розміщення статтей. Сайт prposting.com дає дуже розширені можливості по фільтрах сайтів за різними параметрами: Ahrefs Trafic Ahrefs Traffic, Ahrefs Referring Domains, Ahrefs Domain Rating (DR), Similarweb Traffic (SWT), Smart search та багато інших.

Пошук донорів для розміщення статтей та просування сайту статтями prposting.com, prposting, лучшие биржи ссылок для продвижения сайта, где купить ссылки для продвижения, біржа посилань, купить вечные ссылки для продвижения сайта

Окремо можна шукати потрібні сайти за категорією, доменом, країною. Обмежити фільтр по ціні розміщення та зберегти параметри пошуку для наступного разу, щоб зекономити час. Всі технічні параметри біржа посилань дає дуже точно. Ми не одноразово перевіряли їх вручну самостійно. Адже ціна деяких розміщень не дуже маленька, тому хочеться бути впевненим у якості донора.

Гадаємо цього буде цілком достатньо для початківців та замовників. Щоб зрозуміти саму суть початку роботи, налаштування проекту та підготовки текстів на біржі посилань prposting.com. Якщо у Вас лишились питання та побажання – лишайте їх у коментарях. Нагадаємо, що замовити просування та підрахунок вартості можна на цій сторінці, із гарантіями результату та без предоплат.

Від Specialist