Пт. Гру 8th, 2023
Чому потрібно замовити просування сайту в інтернеті від спеціаліста

Всім привіт. Знову оновлюємо наш розділ зі статтями про просування сайтів в Інтернеті.  Трохи теорії та прикладів з практики – чому варто замовляти просування сайту в спеціалістів, які ризики для Вашого бізнесу та плюси.

Розглянемо варіант, коли Ви – новачок у даній справі. Маєте хорошу мережу з постачальниками товару, або ж напряму співпрацюєте з виробниками. Вклали бюджет в створення власного сайту, наповнили, додали красиві фото, цінова політика дуже приваблива для користувачів, а замовлень немає…

І тут починаємо гортати сторінки в мережі та цікавитись послугами по просування сайтів. Сьогодні сказати, що конкуренції немає або ж не багато – це не правда! В кожному напрямку є свої сторінки сайтів які пошукова система транслює по відповідному запиту (це і новини, статті, блог, форуми і тп.), а отже це все Ваші конкуренти. Інтернет продажі вже не обійдуться без послуг SEO оптимізатора, сфера Інтернет реклами набирає обертів кожного року. Бізнес успішно переходить з маленьких контейнерів на ринках в мережу.

Кого вибрати: приватного SEO оптимізатора чи фірму по розкрутці сайтів

Певно виділити потрібно два цих напрямки. Сервіси автоматичного просування не розглядаємо, так як по суті вони вже не такі ефективні, як років 5 тому.

Приватний SEO спеціаліст працюють зазвичай на біржах фрілансу. По них можна зробити окрему статтю та розповісти про переваги кожного сайту. Ціна відповідно на просування буде нижчою ніж у компаній, Ви не оплачуєте комісію за оренду офісу, електроенергію, каву та печиво для персоналу і тп.

Кожен приватний SEO спеціаліст розраховує індивідуально вартість просування сайту, але можна виділити основні параметри: регіональність сайту, тематика, кількість сторінок, ключові запити які беруться в роботу (від їх кількості також може коливатись ціна).

Враховуючи вище зазначені дані приблизно надають інформацію про терміни просування та перші результати роботи по просуванні сайту в мережі, та вартість SEO послуг. Додатково оплачуються вартості написання статей для категорій чи інших розділів (SEO тексти), вартість закупівлі посилань, додаткові допрацювання функціоналу по сайту (якщо такі потребуються).

Звітність подається в узгодженому форматі – в першу чергу це має бути зрозуміло замовнику.  Часто це порівняння позицій ресурсу по вибраним ключовим запитам за період (місяць).

Робота фірми відповідно оплачується дорожче. Плюсом можна виділити командну роботу над проектом, працює не тільки оптимізатор, але і програміст, дизайнер (по потребі) і тп.

З 2017 року на ринку з’явилось багато не добросовісних фірм, тому потрібно бути уважним, вивчати відгуки клієнтів на незалежних ресурсах. Чи можуть надати приклади успішних проектів (зазвичай звісно там всі успішні). Щоб просто не втратити час та кошти дарма….

Терміни просування сайту в інтернеті та вартість робіт

Коли можна очікувати результат від просування сайту

Просування сайту не легкий процес, але якщо до справи береться спеціаліст а не аматор – результат не змусить себе чекати. Конкретно про всі пункти в роботі описувати не будемо, краще присвятити окрему статтю.

Потрібно сам сайт спочатку налаштувати під потрібні запити – провести внутрішню оптимізацію сайту. Ми «пояснюємо» пошуковій системі що наш ресурс займається продажем мобільних телефонів (наприклад), а не доставкою квітів. Про налаштування сайту та повну внутрішню оптимізацію читайте також окрему статтю, зараз описуємо просто процес, для розуміння. По часу займає від 3-10 робочих днів (все залежить від сайту). Оплата одноразова.

Після налаштувань починається SEO просування. Тут оплата вже по місячно. Перші результати можна очікувати в 30 денний термін. Сайт успішно пере індексується правки вступлять в силу, пристояться перші запити по яким буде транслюватись сайт. Тобто на звіті має бути приріст по позиціям.

Ніхто не говорить про зайняття топових позицій (рідкісні випадки по низько частотним запитам можуть проскочити). В ідеалі сайт підтягується від 100 позицій до 4-8 сторінок пошуку. За 3-4 місяці вже можна говорити та бачити підняття в ТОП 10 запитів.

Скільки коштує просування сайту в Україні 2022 року

Вартість просування сайту встановилась на протязі 9 років нашої роботи. Інформація тільки для ознайомлення. Різні компанії це і різні методи та ціни.

Гадаємо дана стаття буде корисна новачкам, які хочуть збільшити кількість замовлень для свого сайту відповідно і дохід. Для консультацій пишіть на пошту:  reklama@seo-marketing.com.ua

Не ризикуйте! Виконувати роботи потрібно з розумінням та осмисленням дій та наслідків для сайту. Ви можете залишити Ваші питання по просуванні сайтів в коментарях, і ми обов’язково дамо відповідь. Гарного дня!

Від Specialist