Депутати пропонують збільшити суму анонімних платежів із 5 до 15 тисяч гривень

На розгляд до Верховної ради України подано законопроект No3685. Група депутатів пропонує розглянути та внести правки до закону про фінмоніторинг та збільшити суму анонімних платежів із 5 до 25 тисяч гривень, його текст можна переглянути тут.

Варто нагадати, що із 28 травня 2020 року набув чинності закон «Про протидію легалізації відмивання доходів, які отримані злочинним шляхом, фінансуванням тероризму, розповсюдження зброї масового ураження», у народі його називають «закон про фінмоніторинг»

Згідно тексту: Він вводив обмеження на анонімні перекази із 15 до 5 тисяч гривень. Наразі громадяни можуть здійснювати перекази та оплату товарів (послуг) не більше 5 тисяч одним платежем. Як пояснюють автори нового законопроекту, що це створило багато незручностей для звичайних громадян України.

Головною ціллю даного законопроекту називають: «Захист конституційних прав та свобод громадян України». Його ініціаторами виступили 22 депутати від політичної партії «Слуга Народу». Як повідомили раніше представники державного ПриватБанку: «Для звичайних клієнтів закон про фінмоніторинг нічого не змінить, адже всі клієнти є ідентифіковані, але потрібно обережніше ставитись до великих сум та платежів на карту».

Планують збільшити штраф за несплату комуналки у 6 разів

Дуже скоро почнуться баталії та агітаційні програми місцевих виборів, коли потрібно робити не офіційні оплати для забезпечення електоральної підтримки діючої партії, рейтинг якої значно знизився за останній період. Суспільство починає розчаровуватись та шукати альтернативу, адже по суті нічого не змінюється у країні.

Сподобався матеріал? Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook, корисні статті та цікаві новини будуть у Вашій стрічці.

 

📢 Сподобалась стаття? Долучайся до нас у соціальній мережі 👍 Facebook та шукай наш канал у 👉 Telegram. Отримуй цікаві статті та новини відразу у стрічку!