Ср. Лют 21st, 2024
В Україну з Китаю прибув літак з партією тестів для виявлення коронавірусу

Військовий літак Збройних сил України ІЛ-76 приземлився в аеропорту «Бориспіль». На борту лайнера знаходяться тести для виявлення короно вірусної інфекції. Завантаження відбулось у місті Гуанчжоу (Китай).

На борту знаходяться два види тестів: для ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) та 250 тисяч зразків для проведення експрес-аналізів. Також прибули маски для індивідуального захисту різного ступеня, апарати для штучної вентиляції легень, респіратори та інші засоби для боротьби із поширенням корона вірусу (COVID-19)

 

Планується забезпечити тестами ПЛР всі лабораторії нашої країни у понеділок-вівторок. Експрес-тести та маски будуть спрямовані на першочергові потреби медиків, військовослужбовців та працівників поліції тощо

В Україну з Китаю прибув літак з партією тестів для виявлення коронавірусу

Швидкі тести для виявлення COVID-19 отримають медики швидких, для оперативної перевірки підозр на інфекцію при викликах. Якщо буде позитивний результат, лікарі повинні взяти додатковий зразок для проведення лабораторного дослідження із використанням ПЛР-тестів.

Хоча й на офіційному сайті Президента України вказано: «Закупівля медичних засобів…», але по суті це гуманітарна допомога, яку анонсували за три дні до першої партії тестів. Процес доставки вантажу контролювали представники партії «Слуга Народу» та урядовці. Але головне це результат, щоб наші медики могли оперативніше діагностувати недугу та надавати допомогу хворим.

Рекомендуємо статтюЯкщо карантин, то для всіх: ніяких зібрань, в першу чергу церковних

Від Specialist