Нд. Лип 14th, 2024
Доставка ціни Луцьк, краща піца у Луцьку, замовити піцу Луцьк

Для тих хто шукає де можна замовити смачну піцу у Луцьку смачну та не «за всі гроші», ми підготували хороший огляд однієї компанії та переваги які ви отримаєте від співпраці. Мова буде про піцерію «LA П’ЄЦ доставка піци на дровах».

Найсмачніша піца від LA П’ЄЦ у Луцьку

Чому сотні користувачів замовляють піцу у Луцьку саме від 👉 LA П’ЄЦ? Все дуже просто! Унікальна рецептура використовується у приготуванні тіста, яке смакує клієнтам. Першою фішкою можна назвати випікання на дровах, це дозволить отримати хрустку скоринку та правильну консистенцію, ну і смачна начинка доповнює страву.

Доставка піциу Луцьку, швидка доставка Піци Луцьк

Швидка доставка у різні райони міста до 29 хвилин, це друга фішка, чому потрібно замовити піцу у Луцьку саме у LA П’ЄЦ. Якщо ж кур’єр не встигає доставити піцу вчасно Ви отримає приємний бонус – сертифікат на БЕЗКОШТОВНУ піцу на наступне замовлення! Погодьтесь, це дійсно круто!

замовити піцу Луцьк

Ви отримаєте додаткову знижку на перше замовлення піци у Луцьку через мобільний додаток LA П’ЄЦ. Замовлення потрібно оформити на суму мінімальної безкоштовної доставки у зеленій зоні на суму 150 гривень та на 250 у жовтій зоні. Тобто загальна сума замовлення має бути рівною або більшою мінімальної суми доставки.

Окрім замовлення смачної Піци у Луцьку від LA П’ЄЦ можна замовити смачні салати на будь який смак: цезар із смаженим філе курятини, цезар із телятиною, Інсалата ді Сальмоне із помідорами чері, пармезаном, лососем та перепелиними яйцями. Додатково у меню можна солодкі та газовані напої. Але не забуваємо, шо основний напрямок –  випікання піци.

Доставка піци Луцьк, замовити смачну піцу у Луцьку на дровах
Доставка піци Луцьк, замовити смачну піцу у Луцьку на дровах

Акція 2+1 від LA П’ЄЦ! Для любителів піци у будні із понеділка по четвер діє акція: замовляй 2 піци та отримуй третю безкоштовну! Якщо Ви маєте змогу самостійно забрати замовлення піци у Луцьку, тоді отримаєте додаткову знижку 20%.

Замовивши піцу в Луцьку від LA П’ЄЦ на дровах, Ви зрозумієте, чому саме їх обирають клієнти та роблять замовлення на будні, свята тощо. Піцерія має власні сторінки у соціальних мережах Facebook та Інстаграм, де проводяться розіграші, конкурси, анонсуються новинки тощо.

доставка піци Луцьк, замовити піцу Луцьк
Піца Луцьк, доставка ціни Луцьк

Отож, друзі поспішайте 👉 замовити піцу у Луцьку від LA П’ЄЦ на дровах та отримайте піцу Капрічоза БЕЗКОШТОВНО при першому замовленні. Акція діє саме у Луцьку! Умови прості: ваш номер телефону ще не зареєстрований у базі та замовлення відповідає мінімальній сумі замовлення. Смачного!

Від Specialist