Вт. Чер 18th, 2024
визначити розмір грудей самостійно інструкція

Як визначити розмір грудей? Не знаєте свого розміру та це викликає певні труднощі? В цій статті ми поділимося деякими секретами як можна самостійно визначити розмір такого важливого предмету одягу як бюстгальтер.

Колір, форма, оздоблення бюстгальтера – це звичайно дуже важливо. Але він повинен бути не лише гарним, а ще й зручним. А зручність напряму залежить від того, чи правильно підібраний розмір. Щоб це зробити приготуйте сантиметрову стрічку та візьміть свій найзручніший, але не розтягнутий, старий бюстгальтер. Його треба одягти. Краще взяти модель без пуш-апу, чи на дуже тонкому поролоні. Наявність кісточок чи їх відсутність – це вже на ваш смак.

Різні форми бюстів у шкалі порівняння фруктами

Протягом життя розміри бюсту у жінок можуть змінюватися. Збільшення розміру грудей це відбувається, коли в організмі підвищується рівень пролактину в організмі – при вагітності, годуванні груддю. На жаль, з часом форма та пружність грудей зменшується, і відповідно, змінюється розмір. Одна з найбільш поширених систем визначення розміру грудей – порівняння з фруктами, а саме:

 • 0 – ківі;
 • 1 – яблуко;
 • 2 – апельсин;
 • 3 – кокос;
 • 4 – ананас;
 •  5 – диня.

Така аналогія дає розуміння того, як визначити розмір і при цьому відображає індивідуальність жінки. При виборі предметів нижньої білизни форма бюсту надзвичайно важлива. Навіть тим хто має різний об’єм, проте однакову форму – можуть підійти однакові бюстгальтери.

Визначити розмір грудей та підібрати бюстгальтер самостійно, як визначити розмір грудей, як визначити розмір грудей 1, 2 3, як виміряти розмір грудей, розмір грудей, розмір грудей таблиця, розміри грудей, як визначити розмір грудей 1 2 3
Визначити розмір грудей та підібрати бюстгальтер самостійно

Щоб визначити чи буде викликати підібраний бюстгальтер дискомфорт, зверніть увагу на такі моменти.

 1. Ліфчик не повинен підійматися, якщо підіймати руки вгору якщо це відбувається, то бюст вам в об’ємі великий.
 2. При зніманні не повинно бути жодних червоних плям чи смуг під грудьми або на плечах. Якщо вони з’явилися – білизна вам мала.
 3. Чашки морщаться чи провисають – бюстгальтер завеликий, і навпаки, чашка замала, якщо груди нависають над нею.

Правила визначення розміру грудей

Знаючи деякі нюанси, визначити розмір грудей доволі просто. Достатньо виміряти обхват грудей та обхват під ними. На основі лише двох параметрів можна підібрати правильний розмір.

Перш ніж провести дані заміри, одягніть найзручніший ліфчик і приступайте до вимірювання. Пам’ятаєте, беремо бюстгальтер без поролону. Проводимо сантиметрову стрічку під грудьми і фіксуємо її в горизонтальному положенні, так щоб сантиметр не врізався в тіло. Спина пряма, дихання спокійне. Точно в такому положенні вимірюємо обхват грудей. Сантиметрову стрічку має проходити по сосках. Заміри готові.

Визначення розміру грудей, здійснюємо виміри самостійно, як визначити розмір грудей, як визначити розмір грудей 1, 2 3, як виміряти розмір грудей, розмір грудей, розмір грудей таблиця, розміри грудей, як визначити розмір грудей 1 2 3
Визначення розміру грудей, здійснюємо виміри самостійно

Порівнюємо їх з параметрами наведеними в таблиці. Якщо вони не співпадають, нічого страшного. Результат треба округлити більшу сторону, додавши максимум 4 см.

 1. 67 – 72 см – розмір 70 см;
 2. 73 – 77 см – розмір 75 см;
 3. 78 – 82 см – розмір 80 см;
 4. 83 – 87 см – розмір 85 см;
 5. від 88 до 92 см – розмір 90 см;
 6. 93 – 97 см – розмір 95 см;
 7. 98 – 102 см – розмір 100 см.
Визначити розмір чашечки бюстгальтеру згідно таблиці, як визначити розмір грудей, як визначити розмір грудей 1, 2 3, як виміряти розмір грудей, розмір грудей, розмір грудей таблиця, розміри грудей, як визначити розмір грудей 1 2 3
Визначити розмір чашечки бюстгальтеру згідно таблиці

Ми визначили об’єм бюстгальтеру, тепер визначаємо розмір чашечки. Для цього від обхвату грудей віднімаємо показник обхвату під грудьми. Різниця і вкаже на розмір чашки згідно з таблицею:

 • близько 10 см – АА (0);
 • понад 13 см – А (1);
 • понад 15 см – В (2);
 • понад 17 см – С (3);
 • понад 19 см – D (4);
 • понад 21 см – DD (5).
 • понад 23 см – E (6)
 • понад 26 см – F (6 +).

Дані показники підходять для білизни вітчизняних виробників. Для брендової білизни, отриману цифру ділимо на 6. Для прикладу – ваш розмір об’єму грудей -95 см, об’єм під грудьми – 73, в результаті отримали 22. Ділимо 22 на 6, виходить 3.7. Це і буде ваш розмір чашки. Як бачимо, обчислення нескладні, але дають змогу легко та швидко підібрати ідеальну білизну.

Розглянемо показники на такому прикладі. Дівчина отримала об’єм під грудьми 80 см, це і буде об’єм бюстгальтеру. Об’єм по грудях – 94. Отримуємо різницю 14 см, перевіряємо за таблицею – це виходить 2 розмір грудей, що відповідає чашці В. Отож дівчині потрібно бюстгальтер 80 B.

Читайте також цікаву статтю автора 👉 20 рецептів з картоплі, які можна готувати кожного дня або на свята

Параметри, необхідні для купівлі бюстгальтеру.

Визначивши розмір можна іти до магазину. Але тут ми можемо зіштовхнутися з такою проблемою – у різних виробників різне маркування. Бюстгальтери можуть відрізнятися:

 • за формою чашки;
 • довжиною чи структурою бретелей;
 • матеріалом.

Так для власниць розміру 75В цілком можливо підійдуть бюсти на яких вказано розмір 80А чи 70С. І можливо, в них вам буде значно комфортніше.

Але такі експерименти можна проводити лише якщо є змога приміряти речі. В інтернет-магазині цей спосіб краще не застосовувати.

Як визначити розмір жіночих грудей по обхвату долоні, як визначити розмір грудей, як визначити розмір грудей 1, 2 3, як виміряти розмір грудей, розмір грудей, розмір грудей таблиця, розміри грудей, як визначити розмір грудей 1 2 3
Як визначити розмір жіночих грудей по обхвату долоні

Підбирати розмір бюстгальтера долонями – це можливо?

За допомогою долоні теж можна визначити розмір бюсту. Це зручно для чоловіків, що хочуть зробити сюрприз для коханої.

У вашої дівчини 1 розмір якщо долоня лежить пласко або ледь згинається, а великий палець прямий.

2 розмір – молочна залоза повністю поміщається в руку, але великий палець не торкається решти.

3 розмір – груди повністю поміщаються в долоню.

4 та інші – залози не поміщаються в долоню, і щоб їх повністю покрити використовують дві долоньки. Але ці виміри доволі приблизні, за їх допомогою не можна точно визначити розмір.

Щоб відчувати себе впевнено та комфортно потрібно точно обрати розмір бюсту. Лише правильного розміру білизна не викликає відчуття дискомфорту і дає змогу вільно рухатись.

Від Specialist