Нд. Лип 14th, 2024
Як очистити стрычку новин у Фейсбук

Як часто Ви переглядаєте свою стрічку новин у Facebook? Більшість користувачів навіть не підозрюють, що соціальна мережа за основу показує контент який отримує найбільше взаємодії, або «чіпляє».

На перший погляд, тут немає нічого страшно. Але це робить більшість інформації у стрічні схожою та односторонньою. Тобто, якщо ви сьогодні гортали новини та затримали свою увагу на постах із смішними картинками, тоді вже наступного дня Ваша стрічна буде рясніти такого роду інформацією.

Такі фактори все більше доводять соціальну мережу до комерційної складової. Ви все рідше бачите оновлення своїх друзів, а відповідно користі все менше.

Як можна скоригувати стрічку новин у Facebook?

Ми розповімо як можна підкоригувати дану ситуацію, та які налаштування провести, але одразу повідомимо – на всі 100% замінити стрічку не вийде, так вже налаштовано систему.

Налаштування стрічки Новин в Фейсбук

Тож, що встановити пріоритет для повідомлень від людей або спільнот, що Вам цікаві, потрібно відкрити налаштування (три крапки), Налаштування та обрати пункт «Вибране».

Заблокувати непотрібні повідомлення від спільнот можна по тій же інструкції із попереднього пункту. Чисту потрібно робити періодично.

Як очистити стрічку новин у Facebook та знайти цікаві групи?

Також можна заблокувати «дуже активних» блогерів, які постять десятки одноманітних повідомлень, що не несуть в собі змістовності або користі для користувачів.

Вибираємо потрібний для нас контент

Після проведених процедур у попередньому розділі Ви вже очистили стрічку новин, тепер потрібно підписатись на важливі та користі спільноти.

Як і у інших соціальних мережах, Facebook дозволяє користувачам вступати до різних тематичних груп. Із їх допомогою можна спілкуватись із іншими учасниками по інтересах, переглядати новини, публікувати власні думки тощо. Варто сказати про три типи груп у Facebook:

  1. Відкриті групи – дають можливість переглядати всі публікації без необхідності подачі заявки на участь;
  2. Закриті групи – майбутній учасник зможе переглядати детальну інформацію, публікувати свої думки уже після завершення процедури модерації;
  3.  Секретні групи – доступ до таких спільнот обмежена вузькому колу користувачів. Ви не зможете їх знайти у звичайному пошуку спільнот Facebook, а долучитись можливо лише після отримання запрошення модератора.

Шукаємо потрібні групи сторінки

Щоб знайти потрібні тематичні групи у Facebook вам потрібно у пошуковому рядку ввести повну або часткову назву сторінки, і система покаже ре валентні результати. Щоб перейти у потрібну групу – клікайте по мініатюрі спільноти.

Можливо Вас зацікавить Налаштування реклами у Facebook: покрокова інструкція

Також система дозволяє переходити до рекомендацій щодо спільнот. Їх перелік може з’являтись при скролінгу у правому блоці сторінки. Якщо Вас зацікавила одна із груп – натискайте «Приєднатись до спільноти». Якщо спільнота має закритий характер, тоді очікуйте розгляну заявки модератором.

Від Specialist