Нд. Лип 14th, 2024
Як перенести дані з Айфона на Айфон та функція Швидкий старт у допомогу

Продовжуємо серію корисних статей та хочемо розповісти як можна синхронізувати дані із старого iPhone на новий. Кожного року випускаються нові моделі та версії. Любителі «яблучка» дуже часто задумуються про перехід на більш сучасніший пристрій. Більшість стримує проблема у збереженні та коректному перенесенні даних. Розробники компанії Apple розробили та рекомендують використовувати зручну функцію для швидкого запуску.

Як працює функція Швидкий Старт на iPhone

Функціонал для швидко запуску та підготовки iPhone до роботи доступний на всіх моделях уже із версією прошивки IOS 12.4 або вище. Але якщо Ви вчасно встигли обновити свій 5S до новішої версії, тоді проблем із перенесення даний но Айфон 12 не стане проблемною (фото, додатки тощо).

Що потрібно для запуску Quick Start

Важливе правило, що допоможе виконати перенос Ваших даний із iPhone успішно, це не використовувати під час процесу ніяких функцій та двох приладах. Вся процедура може тривати біля одної години. Так це не дуже швидко, але й Ви виконаєте мінімум дій ніж при інших варіантах копіювання.

Два смартфони мають бути попередньо підключені до спільної Wifi мережі. Можна використати метод підключення по кабелю, але це набагато проблемніше. Знайти спільну мережу простіше та швидше.

Запускаємо процес перенесення даних на Айфон

  1. Перевіряємо відсоток заряду батарей у пристроях (бажано на максимум), розміщуємо їх поряд;
  2. Увімкнути два смартфони. Натисніть кнопку «Додому» на новому пристрої;
  3. На старому пристрої з’явиться повідомлення «Налаштуйте новий iPhone». Далі потрібно увійти в систему із вашим логіном Apple ID на двох пристроях.
  4. Якщо таке повідомлення не було показано, тоді перевірте, щоб був увімкнений Bluetooth. Якщо новий пристрій уже було налаштовано попередньо, тоді потрібно скинути налаштування до заводських;
  5. На моніторі нового дисплею з’являється анімація, яку потрібно відсканувати камерою старого апарату. Якщо даний методі не підтримується тоді тиснемо кнопку «Ручна аутентифікація» та введіть код.

Процедура активації

Після успішних дій, введення коду чи відсканованої анімації, старий смартфон запропонує провести налаштування нового. Далі потрібно ввести пароль від старого смартфону. Якщо ви маєте декілька пристроїв Apple тоді потрібно ввести код кожного із них.

Успішно введений код запускає процес автоматичного налаштування. Тут потрібно дивитись уважно, коли пристрій потребує нові паролі.

Вибираємо спосіб переказу даних із iPhone

Новий смартфон запропонує два варіанти: перенести дані із старого пристрою або завантажити через iCloud. Бажано вибрати перший варіант, він швидше виконає процедуру без необхідності резервного копіювання.

При завантаженні даних із хмари iCloud можлива певна втрата даних. Тут потрібно врахувати у який саме час було створено копію та скільки місця займають дані. Є варіант, якщо більшість місця зайнято, виникнуть труднощі у передачі даних.

Рекомендуємо статтю Як правильно заряджати смартфон та продовжити термін експлуатації акумулятора

Очікуємо кінець передачі даних

Важливо дочекатись повного завершення процедури перенесення даних із iPhone. У цей період пристрій може запитувати різні дані: згоду на використання послуг, повторне підтвердження банківської карти та інше. Перевіряються оновлення програм, які було встановлено.

На останок – Додаткове оновлення

Після завершення перенесення даних на новий iPhone не рекомендуємо відразу вимикати Wifi, адже пристрій буде продовжувати завантаження додатків у фоновому режимі.

Від Specialist